2019. május 21.
39 érmet nyertek a fradisták a BVSC uszodájában
Úszó szakosztályunk fiatal versenyzői 12-12 arany és ezüst mellett 15 bronzot szereztek a XVIII. BVSC Kupán.

Hétvégén tizennyolcadik alkalommal rendezték meg a Szőnyi úti uszodában a BVSC Kupa nemzetközi úszóversenyt, amelyen a Ferencváros szakosztálya népes csapattal indult. A lányok és a fiúk több korosztályban versenyeztek a kétnapos viadal során, a fradista fiatalok pedig kiváló teljesítményt nyújtottak. Összesen 39 érmet szereztünk, köztük 12-12 aranyat és ezüstöt, illetve 15 bronzot. A 2010-es születésű Márton Levente (a képen) ráadásul korosztálya legjobbja lett, miután mind az öt versenyszámát megnyerte.

EREDMÉNYEK
XVIII. BVSC Kupa, Budapest
NŐI
50 m mell
2007: 3. Keresztes Emma
2008: 6. Bán Panna, 8. Kozák Noémi, 9. Antal Petra, 15. Aczél Maja Viktória, 16. Balla Nóra
2009: 2. Farkas Nóra
50 m pillangó
2004: 5. Farkas Lili
2007: 9. Magyar Antónia, 10. Hobson-Borcván Lana
2008: 5. Antal Petra, 11. Aczél Maja Viktória
2009: 2. Farkas Nóra, 7. Magyari Katalin
2010: 1. Nagyiván Borbála, 5. Markó Száva
50 m hát
2008: 11. Balla Nóra, 12. Aczél Maja Viktória
2010: 5. Versitz Léna Laura, 9. Nagyiván Borbála, 13. Markó Száva
50 m gyors
2004: 9. Farkas Lili
2006: 9. Grandpierre Orsolya, 22. Árvai Boglárka
2007: 8. Keresztes Emma, 14. Magyar Antónia, 28. Hobson-Borcován Lana
2008: 1. Orbán Boróka, 8. Bán Panna, 25. Csák Mónika, 28. Balla Nóra
2009: 4. Farkas Nóra, 11. Birinyi Nóra, 17. Magyari Katalin, 22. Solti Hanna
2010: 2. Nagyiván Borbála, 9. Versitz Léna Laura, 15. Markó Száva
100 m hát
2006: 21. Grandpierre Orsolya
2007: 8. Magyar Antónia, 9. Keresztes Emma, 21. Csipkó Hanga Zoé
2008: 2. Orbán Boróka, 7. Nagyiván Dorottya, 16. Bán Panna, 19. Kozák Noémi, 27. Aczél Maja Viktória, 28. Balla Nóra
2009: 7. Farkas Nóra, 14. Magyari Katalin
100 m gyors
2004: 8. Farkas Lili
2006: 14. Grandpierre Orsolya, 19. Árvai Boglárka
2007: 5. Magyar Antónia, 9. Keresztes Emma, 28. Csipkó Hanga Zoé, 35. Hobson-Borcván Lana
2008: 1. Orbán Boróka, 8. Nagyiván Dorttya, 16. Antal Petra, 34. Balla Nóra
2009: 15. Solti Hanna
2010: 4. Versitz Léna Laura
100 m mell
2004: 3. Farkas Lili
2006: 11. Grandpierre Orsolya
2007: 2. Keresztes Emma, 8. Hobson-Borcván Lana, 17. Csipkó Hanga Zoé
2008: 3. Orbán Boróka, 9. Bán Panna, 14. Antal Petra, 15. Kozák Noémi, 19. Csák Mónika, 22. Aczél Maja Viktória, 23. Balla Nóra
2009: 1. Farkas Nóra
100 m pillangó
2004: 5. Farkas Lili
2006: 9. Grandpierre Orsolya, 10. Árvai Boglárka
2007: 12. Keresztes Emma, 16. Hobson-Borcván Lana
2008: 7. Antal Petra, 12. Nagyiván Dorottya
2009: 9. Solti Hanna, 11. Magyari Katalin
2010: 1. Nagyiván Borbála
200 m hát
2007: 15. Csipkó Hanga Zoé
2008: 11. Kozák Noémi, 16. Csák Mónika
20110: 2. Versitz Léna Laura, 6. Markó Száva
200 m gyors
2008: 4. Bán Panna
2009: 11. Birinyi Nóra, 14. Solti Hanna
200 m pillangó
2004: 2. Farkas Lili
2007: 6. Csipkó Hanga Zoé
2009: 4. Birinyi Nóra, 5. Dinnyés Janka
200 m mell
2007: 6. Hobson-Borcván Lana
2008: 10. Kozák Noémi
200 m vegyes
2006: 11. Árvai Boglárka, 18. Grandpierre Orsolya
2008: 5. Orbán Boróka, 7. Bán Panna, 9. Nagyiván Dorottya, 19. Aczél Maja Viktória
2009: 5. Dinnyés Janka, 6. Magyari Katalin, 9. Birinyi Nóra, 12. Solti Hanna
2010: 2. Nagyiván Borbála, 3. Versitz Léna Laura, 7. Markó Száva
400 m gyors
2006: 11. Árvai Boglárka
2009: 7. Birinyi Nóra, 8. Solti Hanna
2010: 3. Nagyiván Borbála
400 m vegyes
2006: 9. Árvai Boglárka
2007: 6. Csipkó Hanga Zoé
2008: 5. Nagyiván Dorottya
2009: 7. Dinnyés Janka
FÉRFI
50 m mell
2009: 6. Tapolcsányi Áron, 8. Patlók Olivér, 10. Hartai Botond Zalán
50 m pillangó
2006: 4. Kovács Ferenc
2008: 5. Magyari Nándor
2009: 3. Váradi Márton, 6. Patlók Olivér, 13. Hudácskó András
2010: 1. Márton Levente, 3. Kovács Kristóf, 4. Nagyiván Balázs
50 m gyors
2006: 6. Kovács Ferenc, 9. Kecse Bence
2007: 7. Grandpierre Krisztián, 12. Solti Zsombor, 15. Mráv Balázs
2008: 2. Takács Botond, 8. Deák Zalán, 17. Magyar Nándor, 18. Rácz Benedek
2009: 5. Váradi Márton, 6. Patlók Olivér, 16. Hartai Botond Zalán
2010: 1. Nagyiván Balázs, 3. Kovács Kristóf
50 m hát
2005: 6. Magyar Máté
2007: 3. Zanyi Ferdinánd Tamás
2008: 4. Deák Zalán
2009: 8. Hartai Botond Zalán, 9. Bajor András, 22. Hudácskó András
2010: 1. Márton Levente, 3. Nagyiván Balázs, 4. Kovács Kristóf
100 m pillangó
2005: 10. Magyar Máté
2006: 9. Kovács Ferenc
2007: 2. Grandpierre Krisztián, 5. Zanyi Ferdinánd Tamás, 7. Kurucz Bendegúz, 10. Huszár László, 11. Mráv Balázs, 13. Szász Gergő
2008: 8. Magyari Nándor
2009: 1. Váradi Márton
2010: 1. Márton Levente, 3. Kovács Kristóf
100 m mell
2005: 9. Magó Gábor Benedek
2006: 4. Kecse Bence
2007: 4. Huszár László, 5. Grandpierre Krisztián, 8. Kurucz Bendegúz, 13. Mráv Balázs
2008: 6. Takács Botond, 8. Magyari Nándor, 11. Deák Zalán
2009: 8. Bajor András, 10. Patlók Olivér
100 m hát
2006: 8. Kecse Bence
2007: 2. Zanyi Ferdinánd Tamás, 9. Grandpierre Krisztián, 12. Mráv Balázs, 13. Kurucz Bendegúz, 17. Solti Zsombor, 18. Szász Gergő
2008: 3. Takács Botond, 15. Magyari Nándor, 18. Rácz Benedek
2009: 4. Váradi Márton, 11. Bajor András
100 m gyors
2005: 18. Magyar Máté
2006: 8. Kovács Ferenc, 10. Kecse Bence
2007: 6. Zanyi Ferdinánd Tamás, 10. Huszár László, 10. Grandpierre Krisztián, 16. Kurucz Bendegúz, 19. Mráv Balázs, 20. Solti Zsombor, 25. Szász Gergő
2008: 5. Takács Botond, 15. Deák Zalán, 20. Rácz Benedek
2009: 7. Patlók Olivér, 11. Hartai Botond Zalán, 13. Hudácskó András
200 m mell
2008: 4. Deák Zalán, 7. Rácz Benedek
2009: 4. Hartai Botond Zalán
200 m hát
2007: 8. Solti Zsombor
2009: 10. Patlók Olivér
2010: 1. Márton Levente, 2. Nagyiván Balázs
200 m gyors
2005: 10. Magó Gábor Benedek
2006: 8. Kovács Ferenc
2007: 15. Szász Gergő, 16. Solti Zsombor
2009: 10. Hartai Botond Zalán, 11. Hudácskó András
200 m pillangó
2008: 5. Rácz Benedek
400 m vegyes
2005: 9. Magyar Máté, 12. Magó Gábor Benedek
2006: 4. Kecse Bence
2007: 3. Zanyi Ferdinánd Tamás, 5. Huszár László, 9. Kurucz Bendegúz, 12. Szász Gergő
2008: 5. Takács Botond
400 m gyors
2005: 5. Magyar Máté, 6. Magó Gábor Benedek
2006: 3. Kecse Bence, 9. Kovács Ferenc
2007: 3. Huszár László
2009: 10. Hudácskó András
2010: 1. Márton Levente, 5. Nagyiván Balázs, 6. Kovács Kristóf

Cikkajánló

Mihályvári-Farkas Viktória döntős a junior vb-n!

Mihályvári-Farkas Viktória első számában, 400 méter vegyesen rögtön a döntőbe jutott!

Szenzációs Európa Kupa-érem!

Nyíltvízi úszónk, Székelyi Dániel a második helyen végzett az ohridi Európa Kupa-futamon.

Nagy csata a világklasszissal, két érem lett a Fradié!

Székelyi Dániel ezüst-, míg Gálicz Péter bronzérmes lett a Lupa-tavi Európa-bajnoki tesztversenyen.

Csúcson a váltóval: Európa-bajnok lett a fradista!

Úszónk, Gálicz László a magyar válogatott tagjaként aranyérmes lett a Junior Nyíltvízi Európa-bajnokságon.

Öccse után a báty is Eb-bronzérmes lett!

Úszónk, Gálicz Péter is harmadik helyen végzett a csehországi Nyíltvízi Európa-bajnokságon.

Eb-bronzérmes a fradista!

Az FTC úszója, Gálicz László harmadik helyen végzett 5 kilométeren a Nyíltvízi Junior Európa-bajnokságon.

Nincs döntő a vb utolsó napján

Az FTC három úszójáért is szurkolhattunk a dél-koreai vizes világbajnokság utolsó versenynapján.

Verrasztóék egy helyet javítottak, hatodikként végeztek

A magyar 4x200-as női váltó Verrasztó Evelynnel hatodikként zárt a döntőben a kvangdzsui vizes vb-n.

close
Facebook Youtube Instagram Viber Linkedin
close
Fradi most
Fradi most