2022. május 10.
49 érem, közte 22 arany úszóinktól
A XX. BVSC kupán több korosztályban is pompásan szerepeltek tehetségeink.

A hétvégén a Laky Károly Uszodában rendezték meg a XX. BVSC Kupát, amelyen az FTC népes utánpótlás-csapattal indult.

A kétnapos verseny során fiataljaink több korcsoportban is remekeltek, végül összesen 49 érmet, köztük 22 aranyat, 16 ezüstöt és 11 bronzot nyertek. A részletes jegyzőkönyvet az összes eredménnyel ITT böngészheti.

„Várom, hogy végre nekem szóljon a Himnusz a dobogón”

Burián Kata bajnoki címmel nyitotta ferencvárosi időszakát, s az idei vb-n és Eb-n is nagyot alkotna - VIDEÓ!

Négy aranyat nyert a Fradi úszója Debrecenben

Kilenc éremmel zártuk a Hajós Alfréd Kupa 2. fordulóját. • Márton Levente négy számban győzött.

Nyári úszótábor a Fradiban 2022-ben is!

Öt különböző turnusra lehet jelentkezni a Ferencváros nyári úszótáborába.

Itt a vb-keret! Öt fradista indulhat Budapesten

A medencés és a nyíltvízi úszók között is szurkolhatunk ferencvárosi versenyzőnek a vizes világbajnokságon.

Burián Kata országos bajnok!

Kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes úszónk egy századmásodperces előnnyel nyert 200 m női háton.

Kutasi Máté bronzérmes Debrecenben

Egy bronzérem, három 4. és egy 5. hely volt a ferencvárosi úszók mérlege az OB pénteki napján.

Két ezüst, egy bronz a debreceni ob csütörtöki napján

Burián Kata és Fábián Bettina második, Gálicz László harmadik lett a debreceni ú szó OB-n.

Egy-egy ezüst- és bronzérem az OB első napján

Fábián Bettina második lett 400 méter gyorson, míg Mészáros Dániel szintén ezen a távon harmadikként végzett.