2019. március 18.
Arany, ezüst és két bronz junior világbajnokunktól
Az FTC úszója, Mihályvári-Farkas Viktória négy érmet nyert az I. BVSC Tavaszi Kupán.

A hétvégén a Szőnyi úti uszodában rendezték meg az I. BVSC Tavaszi Kupát, amelyen egy ferencvárosi úszó, Mihályvári-Farkas Viktória indult. Junior világbajnok hosszútávúszónk négy számban versenyzett és mindegyikben érmet szerzett. 50 méter pillangón 29.97-es idejével nemcsak egyéni csúcsot úszott, de aranyérmet is nyert. Viki ezen kívül 200 méter mellen ezüstöt, míg 50 méter mellen és háton egyaránt bronzérmet szerzett.

I. BVSC Tavaszi Kupa
NŐI (2003-as születésűek és idősebbek)
50 m mell: 3. Mihályvári-Farkas Viktória
50 m hát: 3. Mihályvári-Farkas Viktória
50 m pillangó: 1. Mihályvári-Farkas Viktória
200 m mell: 2. Mihályvári-Farkas Viktória

Az Újpesttől érkezett a Fradiba, majd világbajnok lett!

Úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória még csak 15 éves, de már a felnőttek között is magyar bajnok – VIDEÓ!

Végső búcsú Novák Ilonától

Csütörtök délelőtt utolsó útjára kísérték olimpiai bajnok úszónkat, Novák Ilonát – VIDEÓ!

Éremeső a Tüskeuszodában

Utánpótláskorú úszóink az elmúlt hétvégén két budapesti versenyen is remekeltek.

Nyári úszótábor

Hat különböző turnusra lehet jelentkezni a Ferencváros nyári úszótáborába.

Újabb érmek az ob-n

Szilágyi Liliána ezüst-, Mihályvári-Farkas Viktória bronzérmet nyert az országos bajnokságon.