2019. március 18.
Arany, ezüst és két bronz junior világbajnokunktól
Az FTC úszója, Mihályvári-Farkas Viktória négy érmet nyert az I. BVSC Tavaszi Kupán.

A hétvégén a Szőnyi úti uszodában rendezték meg az I. BVSC Tavaszi Kupát, amelyen egy ferencvárosi úszó, Mihályvári-Farkas Viktória indult. Junior világbajnok hosszútávúszónk négy számban versenyzett és mindegyikben érmet szerzett. 50 méter pillangón 29.97-es idejével nemcsak egyéni csúcsot úszott, de aranyérmet is nyert. Viki ezen kívül 200 méter mellen ezüstöt, míg 50 méter mellen és háton egyaránt bronzérmet szerzett.

Ezüst- és bronzérem Rómából

Verrasztó Dávid 400 vegyesen, Szilágyi Liliána 200 pillangón szerzett érmet a Sette Collin.

Bronzérem a serdülő Országos Bajnokságról

Gálicz László szállította a ferencvárosiak dobogós helyezését Kecskemétről.

12 érem a gyöngyösi Parafa Kupáról

Az FTC fiatal úszói két arannyal, három ezüsttel és hét bronzzal zárták a rangos utánpótlás-versenyt.

Biczó egy arany-, Verrasztó két ezüstérmet szerzett

Az FTC úszói három éremmel zárták a Mare Nostrum versenysorozat első, monacói állomását.

Az ob záró napjára is maradt ferencvárosi aranyérem

Mihályvári-Farkas Viktória élete legjobb úszásával nyert 1500 méter gyorson az Ifjúsági Országos Bajnokságon.

400 méter vegyesen egyeduralkodó lett a Fradi!

Az FTC úszói három aranyéremmel zárták a kaposvári Ifjúsági Országos Bajnokság harmadik napját.

Török Dominik Márk egyéni csúccsal nyert érmet az ob-n

A Ferencváros úszói újabb két érmet szereztek a kaposvári XCI. Ifjúsági Országos Bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória magyar bajnok lett!

Az FTC úszói egy-egy arany- és ezüstéremmel zárták az Ifjúsági Országos Bajnokság első napját.