2019. március 18.
Arany, ezüst és két bronz junior világbajnokunktól
Az FTC úszója, Mihályvári-Farkas Viktória négy érmet nyert az I. BVSC Tavaszi Kupán.

A hétvégén a Szőnyi úti uszodában rendezték meg az I. BVSC Tavaszi Kupát, amelyen egy ferencvárosi úszó, Mihályvári-Farkas Viktória indult. Junior világbajnok hosszútávúszónk négy számban versenyzett és mindegyikben érmet szerzett. 50 méter pillangón 29.97-es idejével nemcsak egyéni csúcsot úszott, de aranyérmet is nyert. Viki ezen kívül 200 méter mellen ezüstöt, míg 50 méter mellen és háton egyaránt bronzérmet szerzett.

Két arany, hat ezüst és hat bronz a Tüskéből

Az FTC utánpótlás úszói eredményesen szerepeltek a hétvégi, budapesti korosztályos versenyeken.

Végső búcsú Székely Évától

Az 92 éves korában elhunyt olimpiai bajnok úszót március 11-én helyezik végső nyugalomra.

Verrasztó Evelyn bronzérmes lett Berlinben

Az FTC úszója a német fővárosban megrendezett nemzetközi viadalról térhetett haza értékes éremmel.

Elhunyt Székely Éva, az FTC egykori bajnok úszója

Kilencvenkét éves korában hagyott itt bennünket az olimpiai bajnok úszó.

Három úszónk is kiharcolta a budapesti Eb-részvételt!

Sömenek Onon Kata, Székelyi Dániel és Gálicz Péter is ott lesz a budapesti Európa-bajnokságon a Lupa-tavon.

Szilágyi ismét legyőzte Hosszút, ezüst lett a jutalma

Az FTC úszója 2:10.09-es idejével végzett a második helyen • Három éremmel zártak a fradisták Nizzában.