2021. október 10.
Az FTC tehetsége 800 gyorson a legjobb magyar lett
Úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória két előkelő helyezéssel zárt a budapesti Világkupán.

Október 7. és 9. között a Duna Arénában rendezték meg az úszó Világkupát, amelyen két ferencvárosi versenyző, Mihályvári-Farkas Viktória a magyar válogatott tagjaként, míg Tabi Zoltán szabadkártyásként indult.

A tokiói olimpiát is megjárt és ott 400 méter vegyesen a hatodik helyen végző Mihályvári-Farkas Viktória öt számban indult. Legjobb eredményét 800 méter gyorson érte el, ahol az előkelő hatodik lett, ráadásul a legjobb magyar indulóként.

Európa-bajnoki ezüstérmes tehetségünk ezen kívül 400 vegyesen a hetedik, 400 gyorson a 13., 200 mellen a 26., míg 100 gyorson a 34. helyen végzett.

Tabi Zoltán 1500 méteren remekelt, ahol a hetedik helyen csapott a célba, 400 méter gyorson pedig a 26. helyen zárt.

57 érmet szereztünk a Hód Kupán

Remek úszóink 18 arannyal, 15 ezüsttel és 24 bronzzal taroltak a hódmezővásárhelyi versenyen.

Utazás az ismeretlenbe

Kiderült, úszó klasszisunk, Verrasztó Dávid nem csak a vízben gyors, hanem a szárazföldön is.

Úszótanfolyam 2021-ben is!

Tanulj úszni a Fradiban!

Hét éremmel zártuk a Gyermek Országos Bajnokságot

Az FTC fiatal úszói egy aranyat, két ezüstöt és négy bronzot nyertek Hódmezővásárhelyen.

Újabb fradista Európa-bajnoki cím! Ezúttal úszásban!

Az FTC úszója, Gálicz László is tagja volt a nyílt vízi junior Eb-győztes magyar válogatottnak.

22 érem a Cápa Bajnokságról

Fiatal úszóink 10 arannyal, öt ezüsttel és hét bronzzal taroltak a szegedi utánpótlásversenyen.

Szép eredmények a regionális bajnokságról

Legfiatalabb úszóink remekül teljesítettek a Delfin Regionális Országos Bajnokságon.

Remek helytállás a junior Eb-n

Mészáros Dániel egy váltószámban állt rajthoz a római junior úszó Európa-bajnokságon.