2021. október 10.
Az FTC tehetsége 800 gyorson a legjobb magyar lett
Úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória két előkelő helyezéssel zárt a budapesti Világkupán.

Október 7. és 9. között a Duna Arénában rendezték meg az úszó Világkupát, amelyen két ferencvárosi versenyző, Mihályvári-Farkas Viktória a magyar válogatott tagjaként, míg Tabi Zoltán szabadkártyásként indult.

A tokiói olimpiát is megjárt és ott 400 méter vegyesen a hatodik helyen végző Mihályvári-Farkas Viktória öt számban indult. Legjobb eredményét 800 méter gyorson érte el, ahol az előkelő hatodik lett, ráadásul a legjobb magyar indulóként.

Európa-bajnoki ezüstérmes tehetségünk ezen kívül 400 vegyesen a hetedik, 400 gyorson a 13., 200 mellen a 26., míg 100 gyorson a 34. helyen végzett.

Tabi Zoltán 1500 méteren remekelt, ahol a hetedik helyen csapott a célba, 400 méter gyorson pedig a 26. helyen zárt.

Fábián Bettina ezüstérmes a nyíltvízi Világkupán

Úszónk a sorozat nyitóversenyén végzett a második helyen.

Tarolt a Fradi! Mindhárom női versenyzőnk a dobogón

Mihályvári-Farkas Viktória, Balogh Vivien és Fábián Bettina remekelt 10 kilométeren.

Dobogós Dohában Fábián Bettina

Az FTC olimpiai kvótás úszója a csapatversenyben vett részt csütörtökön.

Több mint 100 érmet nyertek fiatal úszóink

A Ferencváros tehetségei taroltak az idei első Budapest Kupán.

Fábián Bettina olimpiai kvótát szerzett

Nyíltvízi úszónk a női 10 km-es számban kvalifikálta magát a párizsi nyári játékokra.

Európa-bajnokink remekeltek a Győr Openen

A nemzetközi úszóversenyen Verrasztó Dávid és Mihályvári-Farkas Viktória is felállhatott a dobogó tetejére.

Fábián Bettina ezüstérmes a Világkupán, így vb-induló!

Az FTC úszója a portugáliai Nyíltvízi Világkupán parádés versenyzéssel nyert ezüstérmet 10 kilométeren.