2022. május 24.
Az FTC úszója nyerte az összesített pontversenyt
Márton Levente mellett több fradista is éremmel zárta a rangos, kecskeméti utánpótlás-versenyt.

A 37. alkalommal rendezték meg Kecskeméten a hagyományos BÁCSVÍZ Kupa utánpótlás úszóversenyt, amelyen az FTC szakosztálya sok versenyzővel indult. Fiataljaink több korosztályban összesen 10 érmet, köztük három-három aranyat és ezüstöt, illetve négy bronzot nyertek. A 12 éves fiúk összesített pontversenyében pedig szintén fradista siker született, ugyanis Márton Levente 372 ponttal az első helyen végzett. A verseny részletes jegyzőkönyvét az összes eredménnyel IDE kattintva böngészheti.

„Minden eddigi eredményemet az FTC-nek köszönhetem”

Interjú a friss vb-bronzérmes úszóval, Gálicz Péterrel.

Ezt üzente a Fradi-családnak a friss vb-bronzérmes

22 éves junior magyar bajnok úszónk, Gálicz Péter mindenkinek köszönetet mondott a vb-bronz megszerzése után.

Hatalmas siker! Gálicz Péter vb-bronzérmes!

Az FTC úszója harmadikként ért célba a nyíltvízi úszók 25 km-es világbajnoki döntőjében.

Eb-aranyérmesünk elnöki elismerésben részesült

Úszónk, Fábián Bettina a juniorok nyíltvízi kontinensviadalán a váltóval ért fel Európa csúcsára - VIDEÓ

Balogh Vivien hosszabb távján 17. lett

Az FTC úszója szerdán a nyíltvízi versenyek női 10 kilométeres számában indult a világbajnokságon.

Háromszoros „Derby-győztes” lett a fradista

Az FTC úszói összesen hat éremmel zárták a II. Hódmezővásárhelyi Derbyt.

A mezőny első felében zárt a vb-n Balogh Vivien

Az FTC úszója az ötkilóméteres távon indult el hétfőn.

Mihályvári-Farkas hajszálra a döntőtől

Fiatal úszónknak a 400 vegyes előfutamában elért ideje nem volt elég a világbajnoki döntőhöz.