2019. március 30.
Az OB utolsó napján is szurkolhatunk!
Az előfutamok után több számban is éremesélyesek úszóink az OB utolsó napján.

Az utolsó napjához érkezett az országos bajnokság, de az izgalmak ma sem maradnak el. A délelőtti előfutamok nézzük, hogyan teljesítettek úszóink.

Férfi 4x100 vegyesváltó

A Verrasztó, Török, Biczó, Hímer négyes a második idővel jutott az esti döntőbe, csupán egy századdal maradtak el a Kőbánya SC váltójának idejétől.

Női 4x100 vegyesváltó

A Verrasztó, Mihályvári-Farkas, Szokol, Szilágyi négyes szintén a döntőbe jutott az ötödik helyen.

Férfi 50 hátúszás

Mándli Benedek az előfutamok után a 30. helyen zárt.

Férfi 50 mellúszás

Hímer Krisztofer a 26. helyen zárt az előfutamok után.

Női 50 mellúszás

Szokol Szonja a 10. pozícót érte el az előfutamok után, így az esti programban "B" döntőt úszhat.

Férfi 100 pillangó

Hímer Krisztofer és Török Dominik Márk a 23., illetve a 24. helyen végeztek az előfutamok után. Biczó Bence a 11. helyen zárt.

Női 100 pillangó

A távon országos csúcstartó Szilágyi Liliána a második idővel jutott az esti döntőbe.

Férfi 200 gyors

Biczó Bence az ötödik idővel jutott be az esti döntőbe. Mándli Benedek a 20., Török Dominik Márk a 21., míg Hímer Krisztofer a 24. helyen zárt az időfutamok után. Mándli "B" döntőt úszhat.

Női 200 gyors

Verrasztó Evelyn a hatodik idővel jutott be az esti döntőbe.

Az esti eredményeket ezen a linken lehet majd követni. A döntők sora a női 1500 gyorssal keződik 17.30-kor.

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.