2019. április 18.
Az Újpesttől érkezett a Fradiba, majd világbajnok lett!
Úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória még csak 15 éves, de már a felnőttek között is magyar bajnok – VIDEÓ!

Folytatjuk sorozatunk, amelyben az Albert Alapítvány által támogatott fiatal és tehetséges ferencvárosi sportolókat mutatjuk be. Következzen egy még csak 15 éves úszó, aki tavaly junior világbajnok lett a Vörös-tengerben, majd idén márciusban a felnőttek között is letette a névjegyét, miután egy arany- és két bronzérmet nyert. Ismerjék meg Mihályvári-Farkas Viktóriát (a képen jobbról a második)!

39 érmet nyertek a fradisták a BVSC uszodájában

Úszó szakosztályunk fiatal versenyzői 12-12 arany és ezüst mellett 15 bronzot szereztek a XVIII. BVSC Kupán.

Székelyi Dániel világbajnoki résztvevő!

Hosszútávúszó magyar bajnokunk a Seychelle-szigeteki Világkupán elért eredményével kijutott a vb-re.

Tarolt az FTC: Verrasztóék 21 érmet nyertek Ostravában

A Fradi hat úszója 11 aranyat és 5-5 ezüst-, illetve bronzérmet szerzett az ostravai nemzetközi...

Felnőtt érem és utánpótlás bajnoki címek!

Az FTC úszói kiválóan szerepeltek a békéscsabai Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokságon.

Hatalmas ferencvárosi éremeső négy versenyről

Úszó szakosztályunk fiatal tehetségei 73 (!) éremmel zárták a hétvégi hazai és nemzetközi versenyeket.

Végső búcsú Novák Ilonától

Csütörtök délelőtt utolsó útjára kísérték olimpiai bajnok úszónkat, Novák Ilonát – VIDEÓ!

Éremeső a Tüskeuszodában

Utánpótláskorú úszóink az elmúlt hétvégén két budapesti versenyen is remekeltek.