2019. június 23.
Bronzérem a serdülő Országos Bajnokságról
Gálicz László szállította a ferencvárosiak dobogós helyezését Kecskemétről.

Kecskeméten rendezték meg az úszók serdülő Országos Bajnokságát. A háromnapos viadalon az FTC úszói is képviseltették magukat.

A legszebb eredményt Gálicz László érte el, aki 800 m gyorson bronzérmet szerzett. Ez volt az FTC egyetlen dobogós helyezése a serdülő OB-n.

Gálicznak volt még két döntős helyezése, 400 vegyesen hetedikként ért célba, míg a 4x200-as gyorsváltó tagjaként Mészáros Dániel, Szűcs Ádám és Versitz Ákos társaságában a 8. helyen zárt.

200 gyorson Mészáros Dániel hajszállal lemaradva a dobogóról 4. lett, míg 100 gyorson nyolcadikként ért célba, Szűcs Ádám 200 mellen 13., míg Versitz Ákos 200 vegyesen 16. lett.

Tartoltak a fradista úszók! Két verseny, 94 (!) érem!

Az FTC úszói döbbenetesen sok érmet nyertek a két hétvégi versenyen.

Verrasztó Dávid ezüstérmes lett Berlinben

Klasszis úszónk mellett még öt számban volt fradista döntős a Világkupa-sorozat legutóbbi állomásán.

Verrasztó Dávid és Evelyn is érmes lett!

Előbbi ezüst-, utóbbi bronzérmet szerzett a Fradinak az úszók világkupa-versenyén.

Ismét a Verrasztó-testvérekért szoríthatunk ma este

Verrasztó Evelyn és Dávid is döntőbe jutott a budapesti úszóvilágkupán.

Biczó Bence aranyérmes az úszó Világkupán!

Az FTC sportolója remek hajrával győzedelmeskedett 200 méter pillangón, Verrasztó Dávid negyedikként zárt.

Három Világkupa-döntő két fradistával

Verrasztó Dávid két, Biczó Bence pedig egy számban úszik finálét a budapesti Világkupán.

Verrasztó Evelyn és testvére is döntőzött a világkupán

Verrasztó Evelyn 200 pillangón, Verrasztó Dávid 400 gyorson jutott döntőbe a budapesti úszó világkupán.