2023. április 22.
Burián Kata és a női váltó ezüstérmével zárult az ob
Úszónk 200 méter háton, míg az FTC gyorsváltója 4x200 méteren állhatott fel a dobogó második fokára.

Szombaton az utolsó versenynapot rendezték meg a kaposvári úszó országos bajnokságon. Az esti döntőkben először Burián Kata állt rajtkőre 200 méter háton. A Fradi úszója az előfutamok során harmadik lett, a döntőben pedig 2:10.92-es idővel ezüstérmes szerzett. Ezután Kutasi Máté 50 méter mellen a B-döntőben az ötödik helyen végzett.

Az este, egyben az országos bajnokság a 4x200 méteres gyorsváltókkal zárult. A nőknél a Mihályvári-Farkas Viktória, Burián Kata, Orbán Boróka, Fábián Bettina összeállítású FTC ezüstérmet nyert, míg a Mészáros Dániel, Versitz Ákos, Szűcs Ádám, Gálicz László összetételű férfi váltónk az ötödik lett.

A Ferencvárosi Torna Club összesen 13 érmet, köztük egy aranyat, négy ezüstöt és nyolc bronzot nyert a verseny során.

Fábián Bettina ezüstérmes a nyíltvízi Világkupán

Úszónk a sorozat nyitóversenyén végzett a második helyen.

Tarolt a Fradi! Mindhárom női versenyzőnk a dobogón

Mihályvári-Farkas Viktória, Balogh Vivien és Fábián Bettina remekelt 10 kilométeren.

Dobogós Dohában Fábián Bettina

Az FTC olimpiai kvótás úszója a csapatversenyben vett részt csütörtökön.

Több mint 100 érmet nyertek fiatal úszóink

A Ferencváros tehetségei taroltak az idei első Budapest Kupán.

Fábián Bettina olimpiai kvótát szerzett

Nyíltvízi úszónk a női 10 km-es számban kvalifikálta magát a párizsi nyári játékokra.

Európa-bajnokink remekeltek a Győr Openen

A nemzetközi úszóversenyen Verrasztó Dávid és Mihályvári-Farkas Viktória is felállhatott a dobogó tetejére.

Fábián Bettina ezüstérmes a Világkupán, így vb-induló!

Az FTC úszója a portugáliai Nyíltvízi Világkupán parádés versenyzéssel nyert ezüstérmet 10 kilométeren.