2019. január 25.
Csakis szeretetből!
Szilágyi Liliána meghatóan emlékezett vissza nagypapájára, Gyarmati Dezsőre – VIDEÓ!

Mint arról ITT beszámoltunk, a felnőtt Európa-bajnoki ezüstérmes, ifjúsági olimpiai és Európa-bajnok magyar úszó, Szilágyi Liliána a Ferencvárosi Torna Clubban folytatja a pályafutását. Most jobban megismerhetik a klasszis úszót, akivel első fradis napján körbesétáltunk a népligeti „főhadiszálláson”.

Három úszónk is kiharcolta a budapesti Eb-részvételt!

Sömenek Onon Kata, Székelyi Dániel és Gálicz Péter is ott lesz a budapesti Európa-bajnokságon a Lupa-tavon.

Szilágyi ismét legyőzte Hosszút, ezüst lett a jutalma

Az FTC úszója 2:10.09-es idejével végzett a második helyen • Három éremmel zártak a fradisták Nizzában.

Török Dominik Márk bronzérmet szerzett Nizzában

Török Dominik Márk bronzérmet szerzett a Golden Tour-sorozat nizzai állomásán.

Verrasztó Dávid ezüstérmet szerzett Nizzában

Verrasztó Dávid ezüstérmet szerzett a Golden Tour-sorozat nizzai állomásán.

Hat fradistával nyert a budapesti csapat

A Ferencváros úszó szakosztályának fiatal tehetségei remekeltek a Tüske uszodában és Kecskeméten.

Szilágyi Liliána aranyérmes Pekingben!

Az Úszó Bajnokok Sorozata második állomásán Szilágyi legyőzte Hosszú Katinkát és az aktuális világbajnokot is.

Szilágyi Liliána legyőzte a világbajnokot Kínában!

Az FTC úszója több, mint egy másodperccel előzte meg 200 méter pillangón a szám aktuális magyar világbajnokát.

Szilágyi: arany, Verrasztó testvérek: ezüstök!

Az FTC úszói öt éremmel zárták az év végi győri nemzetközi viadalt.