2019. augusztus 5.
Csúcson a váltóval: Európa-bajnok lett a fradista!
Úszónk, Gálicz László a magyar válogatott tagjaként aranyérmes lett a Junior Nyíltvízi Európa-bajnokságon.

Mint arról ITT és ITT beszámoltunk, két ferencvárosi úszó, Gálicz László és testvére, Péter egy-egy bronzérmet szerzett a csehországi Racicében megrendezett Junior Nyíltvízi Európa-bajnokságon. A két egyéni szám után a vasárnapi záró napon a váltóban is örülhettünk ferencvárosi éremnek, ugyanis az U16-osok 5 kilométeres mix váltóját a magyar válogatott nyerte 54:01-es idővel, Gálicz Lászlóval (a képen balról az első) a csapatban. A mieink közel öt másodperces előnyel előzék meg a második orosz csapatot.

A ferencvárosi úszók összesen egy arany- és két bronzérmet szereztek az Európa-bajnokságon, ezzel nagyban hozzájárulva ahhoz, hogy Magyarország hét éremmel, köztük két arannyal, három ezüsttel és két bronzzal az első helyen végezzen az éremtáblázaton.

Szilágyi Liliána aranyérmes Pekingben!

Az Úszó Bajnokok Sorozata második állomásán Szilágyi legyőzte Hosszú Katinkát és az aktuális világbajnokot is.

Szilágyi Liliána legyőzte a világbajnokot Kínában!

Az FTC úszója több, mint egy másodperccel előzte meg 200 méter pillangón a szám aktuális magyar világbajnokát.

Szilágyi: arany, Verrasztó testvérek: ezüstök!

Az FTC úszói öt éremmel zárták az év végi győri nemzetközi viadalt.

Rp. úszó OB: Két újabb éremmel zártunk!

Mihályvári-Farkas Viktória ezüst-, Szokol Szonja bronzérmet szerzett az úszó ob utolsó napján.

Az utolsó napon is fradista érmekért szoríthatunk

Lezajlottak a rövidpályás úszó országos bajnokság utolsó napjának előfutamai.

Két Verrasztó-aranyérem mellett két bronzot is nyertünk

Verrasztó Dávid két érmet, nővére egy aranyat, míg Mihályvári-Farkas egy bronzot nyert az ob-n.

Számos sportolónk úszhat ma is éremért

A Ferencváros sportolói hét számban lesznek érdekeltek a rövidpályás úszó ob ma esti döntőin.

Rp. úszó OB: Verrasztó Dávid újabb érmet szerzett

A Fradi sportolója a szerdai, két bronzérem után csütörtökön is szerzett egyet.