2022. szeptember 3.
Folytatódik a Mészáros-parádé! Újabb vb-ezüst Peruból
Úszónk, Mészáros Dániel már harmadik érmét nyerte a limai Junior Úszó Világbajnokságon.

Újabb magyar, egyben ferencvárosi éremmel folytatódott a Peru fővárosában, Limában zajló Junior Úszó Világbajnokság.

Az FTC versenyzője, Mészáros Dániel (a képen balról a második) ezúttal a 4x200 méteres gyorsváltó tagjaként szerzett ezüstérmet. A nemrég a római felnőtt Európa-bajnokságon ugyanebben a számban aranyérmes úszónk most befejező ember volt és 1:48.01-es idejével a második helyre hozta be a magyar csapatot. Mészáros ezzel már három éremnél jár, hiszen a 4x100 méteres vegyes gyorsváltóval világbajnok lett, míg 200 méter gyorson szintén egy ezüstérmet nyert.

Eb-győztes úszónk: „Inkább fociztam volna, de…”

Mészáros Dániel anyukájával együtt mesélt a gyerekkori élményekről. Volt, amire nem számítottunk – VIDEÓ

„Ezt már soha, senki nem veheti el tőlünk”

Európa-bajnok úszóink meghatódtak, amikor meglátták nevüket a népligeti márványtáblán – VIDEÓ

Junior vb: Fábián Bettina a váltóval is világbajnok!

Az FTC úszója szombaton egyéniben, vasárnap csapatban nyert aranyat.

Micsoda siker! Fábián Bettina világbajnok 10 km-en!

Fiatal úszónk szoros csatában, két másodperccel előzte meg a célban spanyol riválisát.

Az MKB Bank különdíjat adott át az Eb-győztesnek

Mihályvári-Farkas Viktória a római Eb-n arany- és ezüstérmet szerzett, különdíjat kapott az MKB Banktól.

Gálicz László ezüstérmes lett a vb zárónapján

Az FTC úszója újabb remek egyéni csúccsal és egy szépen csillogó ezüsttel zárta le a perui ifi úszó vb-t.

Mészáros Dániel világbajnok Peruban!

Úszónk a 4x100 méteres vegyes gyorsváltó tagjaként lett első a Limában zajló junior vb-n.