2022. július 7.
Gálicz László 5. lett 1500-on a junior Eb-n
Úszónk 15:17.38 perces idővel csapott a célba a Romániában zajló junior kontinensviadalon.

A nemrég a budapesti vizes világbajnokságon a nyíltvízi úszók 25 km-es távján bronzérmet nyerő Gálicz Péter testvére, Gálicz László csütörtökön 1500 méteren állt rajtkőre a Romániában zajló junior Európa-bajnokságon a táv döntőjében. Úszónk végül 15:17.38 perces idővel ért célba, ami bő nyolc másodperccel jobb lett, mint amit az előfutamban ért el. Végül ez az idő a fináléban az ötödik helyre volt elég.

Mihályvári-Farkas Viktória: egyéni csúcs és Eb-ezüst!

Az FTC Európa-bajnok úszója hétfőn 1500 méter gyorson nyert medált.

Friss Európa-bajnok úszónk: „Megdolgoztam a sikerért”

Mihályvári-Farkas Viktória még nem is igazán tudta feldolgozni, hogy Eb-t nyert.

Mihályvári-Farkas Viktória döntős 1500 méter gyorson

Az FTC újdonsült Európa-bajnok úszója a második legjobb időt úszta vasárnap.

„Viki igazi példaképe lesz a fradista fiataloknak”

Úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória edzője szerint az Eb-aranyéremmel megvalósult a nagy álmuk.

Mihályvári-Farkas Viktória Európa-bajnok 400 vegyesen!

Fiatal úszónk elképesztő teljesítménnyel érte el pályafutása eddigi legnagyobb eredményét.

Mihályvári-Farkas Viktória a legjobb idővel Eb-döntős!

A Fradi úszója 400 méter vegyesen lesz érdekelt az esti fináléban. • Verrasztó Dávid is elődöntős 200 mellen.

Verrasztó: „Mindent bele!”

Úszónk a 400 vegyesen szerzett római Eb-ezüstérem után nyilatkozott a FradiMédiának.

Mészáros Dániel a váltóval Európa csúcsán!

Fiatal tehetségünk is nagy szerepet játszott a 100. magyar úszó Eb-arany megszületésében.