2020. február 5.
Hat fradistával nyert a budapesti csapat
A Ferencváros úszó szakosztályának fiatal tehetségei remekeltek a Tüske uszodában és Kecskeméten.

A hétvégén két helyszínen versenyeztek az FTC utánpótlás úszói. A Tüske uszodában megrendezett Jövő Bajnokai Programban induló Budapest 1 csapata nyerte az összetett versenyt. A vegyes csapat hat ferencvárosi úszó, Orbán Boróka, Magyar Antónia, Keresztes Emma, Takács Botond, Zanyi Ferdinánd, és Grandpierre Krisztián szerepelt.

A kecskeméti IX. Aranyhomok Kupán valóságos éremesővel zártak a fradisták. Úszóink több korosztályban összesen 28 érmet, köztük 11 aranyat, nyolc ezüstöt és kilenc bronzot nyertek, teljesítményükkel pedig az összesített éremtáblázaton a hetedik helyen zártak.

Jövő Bajnokai Program, Tüske uszoda, Budapest
Végeredmény: 1. Budapest 1 (FTC-tagok: Orbán Boróka, Magyar Antónia, Keresztes Emma, Takács Botond, Zanyi Ferdinánd, Grandpierre Krisztián)

IX. Aranyhomok Kupa, Kecskemét
A teljes eredménysorért kattintson IDE.

Olimpiai indulásról álmodik junior világbajnokunk

A már a felnőttek között is eredményes fiatal úszónk legnagyobb célja megúszni az olimpiai szintet – INTERJÚ!

A Verrasztó testvérek is körbeússzák Magyarországot

A Fradi klasszisai is indulnak a három csodás magyar tájon rendezendő nyílt vízi úszóversenyen.

A felnőttek közé lépő FTC-tehetségnek van egy nagy álma

A Fradi úszója az érettségi után újabb vizsgára készül és újra megmutatná magát a magyar közönségnek – INTERJÚ

Két arany, hat ezüst és hat bronz a Tüskéből

Az FTC utánpótlás úszói eredményesen szerepeltek a hétvégi, budapesti korosztályos versenyeken.

Végső búcsú Székely Évától

Az 92 éves korában elhunyt olimpiai bajnok úszót március 11-én helyezik végső nyugalomra.

Verrasztó Evelyn bronzérmes lett Berlinben

Az FTC úszója a német fővárosban megrendezett nemzetközi viadalról térhetett haza értékes éremmel.

Elhunyt Székely Éva, az FTC egykori bajnok úszója

Kilencvenkét éves korában hagyott itt bennünket az olimpiai bajnok úszó.

Három úszónk is kiharcolta a budapesti Eb-részvételt!

Sömenek Onon Kata, Székelyi Dániel és Gálicz Péter is ott lesz a budapesti Európa-bajnokságon a Lupa-tavon.