2022. augusztus 18.
Itthon az Eb-hősök: „Ezután? Jöhet végre a nyaralás!”
Hazaérkeztek Rómából az úszó Európa-bajnokságon remeklő Fradi-úszók, akiket megleptek a reptéren – VIDEÓ

Magyar, egyben ferencvárosi szempontból is kiválóan alakult a római úszó Európa-bajnokság. Mihályvári-Farkas Viktória 400 méter vegyesen arany-, 1500 méter gyorson pedig ezüstérmet nyert, míg a férfiaknál Mészáros Dániel is tagja volt a 4x200 méteren aranyérmes gyorsváltónak, Verrasztó Dávid pedig 400 vegyesen szerzett ezüstöt. Fábián Bettina 400 méter gyorson éppen lemaradt a dobogóról, negyedik lett.

A magyar csapat csütörtök délután, némi késéssel érkezett haza Budapestre. A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren versenyzőinket családjaik mellett, szakosztályunk vezetője, Orosz Andrea köszöntötte. Hogy miért lepődött meg nagyon Mihályvári-Farkas Viktória, illetve hogy érezte magát élete első felnőtt világversenyén Mészáros Dániel, arról a FradiMédiának meséltek a helyszínen.

Fábián Bettina ezüstérmes a nyíltvízi Világkupán

Úszónk a sorozat nyitóversenyén végzett a második helyen.

Tarolt a Fradi! Mindhárom női versenyzőnk a dobogón

Mihályvári-Farkas Viktória, Balogh Vivien és Fábián Bettina remekelt 10 kilométeren.

Dobogós Dohában Fábián Bettina

Az FTC olimpiai kvótás úszója a csapatversenyben vett részt csütörtökön.

Több mint 100 érmet nyertek fiatal úszóink

A Ferencváros tehetségei taroltak az idei első Budapest Kupán.

Fábián Bettina olimpiai kvótát szerzett

Nyíltvízi úszónk a női 10 km-es számban kvalifikálta magát a párizsi nyári játékokra.

Európa-bajnokink remekeltek a Győr Openen

A nemzetközi úszóversenyen Verrasztó Dávid és Mihályvári-Farkas Viktória is felállhatott a dobogó tetejére.

Fábián Bettina ezüstérmes a Világkupán, így vb-induló!

Az FTC úszója a portugáliai Nyíltvízi Világkupán parádés versenyzéssel nyert ezüstérmet 10 kilométeren.