2019. augusztus 21.
Junior vb: folytatásként ötödik hely
Mihályvári-Farkas Viktória ötödikként zárt 800 gyorson a budapesti junior úszó vb-n.

Amint arról korábban ITT beszámoltunk, a budapesti Duna Arénában zajló junior úszó világbajnokság első ferencvárosi érdekeltségű versenyszámában, női 400 méteres vegyesúszásban Mihályvári-Farkas Viktória kedden a hatodik helyen végzett.

Tehetségünk szerdán 800 méteres gyorsúszásban volt érdekelt, és futama elején egy hármas bolyban haladt a negyedik-hatodik helyen, féltávnál már stabil ötödikként fordult, és végül ezen a helyen zárta a számot. A világbajnok a 8:22.49 perces új vb-csúcsot úszó Lani Pallister lett.

Mihályvári-Farkas még egy számban lesz érdekelt a világbajnokságon, szombaton a még hosszabb távon, 1500 gyorson is rajthoz áll. Rajta kívül Nagy Réka pénteken 200 vegyesen, Török Dominik Márk pedig szombaton 400 vegyesen, vasárnap 200 pillangón képviseli a Ferencvárost a junior úszó világbajnokságon.

Elhunyt az FTC örökös bajnoka, Madarász Csilla

Klubunk egykori úszója szilveszter napján hunyt el.

Klasszisunk valóra váltotta nagy álmát a Hungaroringen

Európa-bajnok úszónk, Verrasztó Dávid az év végén a medence helyet egy raliautóban remekelt - VIDEÓ!

Két Fradi-úszó is kvalifikált a világbajnokságra!

Gálicz Péter és Balogh Vivien is ott lehet majd a 2022-es, fukuokai rendezésű vb-n.

Mihályvári-Farkas Viktória is utazik Abu-Dzabiba

Fiatal versenyzőnk is ott lesz a december 16-án rajtoló rövidpályás világbajnokságon.

Két tucat éremmel zárták úszóink a Budapest Kupát

Az utánpótlás-versenysorozat záró fordulójában is kitettek magukért az FTC fiatal sportolói.

Remek szereplések a rövidpályás OB negyedik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 1500 gyorson nyert ezüstöt, Szabó Norbert és Mészáros Dániel 200 gyorson bronzot.

Három érem az OB szombati napján!

Mihályvári-Farkas Viktória ezüstöt, míg Szabó Norbert és Török Dominik bronzérmet nyert.

Rövidpályás úszó OB: két érmet nyertünk pénteken

Szabó Norbert 200 méter vegyesen, a férfi gyorsváltó pedig a 4x200-as távon lett második.