2019. augusztus 21.
Junior vb: folytatásként ötödik hely
Mihályvári-Farkas Viktória ötödikként zárt 800 gyorson a budapesti junior úszó vb-n.

Amint arról korábban ITT beszámoltunk, a budapesti Duna Arénában zajló junior úszó világbajnokság első ferencvárosi érdekeltségű versenyszámában, női 400 méteres vegyesúszásban Mihályvári-Farkas Viktória kedden a hatodik helyen végzett.

Tehetségünk szerdán 800 méteres gyorsúszásban volt érdekelt, és futama elején egy hármas bolyban haladt a negyedik-hatodik helyen, féltávnál már stabil ötödikként fordult, és végül ezen a helyen zárta a számot. A világbajnok a 8:22.49 perces új vb-csúcsot úszó Lani Pallister lett.

Mihályvári-Farkas még egy számban lesz érdekelt a világbajnokságon, szombaton a még hosszabb távon, 1500 gyorson is rajthoz áll. Rajta kívül Nagy Réka pénteken 200 vegyesen, Török Dominik Márk pedig szombaton 400 vegyesen, vasárnap 200 pillangón képviseli a Ferencvárost a junior úszó világbajnokságon.

Utazás az ismeretlenbe

Kiderült, úszó klasszisunk, Verrasztó Dávid nem csak a vízben gyors, hanem a szárazföldön is.

Úszótanfolyam 2021-ben is!

Tanulj úszni a Fradiban!

Hét éremmel zártuk a Gyermek Országos Bajnokságot

Az FTC fiatal úszói egy aranyat, két ezüstöt és négy bronzot nyertek Hódmezővásárhelyen.

Újabb fradista Európa-bajnoki cím! Ezúttal úszásban!

Az FTC úszója, Gálicz László is tagja volt a nyílt vízi junior Eb-győztes magyar válogatottnak.

22 érem a Cápa Bajnokságról

Fiatal úszóink 10 arannyal, öt ezüsttel és hét bronzzal taroltak a szegedi utánpótlásversenyen.

Szép eredmények a regionális bajnokságról

Legfiatalabb úszóink remekül teljesítettek a Delfin Regionális Országos Bajnokságon.

Remek helytállás a junior Eb-n

Mészáros Dániel egy váltószámban állt rajthoz a római junior úszó Európa-bajnokságon.

„Lassan az én hangom a legnagyobb a csapatban”

Eb-ezüstérmes úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória 17 évesen élete első olimpiájára készülhet - VIDEÓ!