2019. augusztus 21.
Junior vb: folytatásként ötödik hely
Mihályvári-Farkas Viktória ötödikként zárt 800 gyorson a budapesti junior úszó vb-n.

Amint arról korábban ITT beszámoltunk, a budapesti Duna Arénában zajló junior úszó világbajnokság első ferencvárosi érdekeltségű versenyszámában, női 400 méteres vegyesúszásban Mihályvári-Farkas Viktória kedden a hatodik helyen végzett.

Tehetségünk szerdán 800 méteres gyorsúszásban volt érdekelt, és futama elején egy hármas bolyban haladt a negyedik-hatodik helyen, féltávnál már stabil ötödikként fordult, és végül ezen a helyen zárta a számot. A világbajnok a 8:22.49 perces új vb-csúcsot úszó Lani Pallister lett.

Mihályvári-Farkas még egy számban lesz érdekelt a világbajnokságon, szombaton a még hosszabb távon, 1500 gyorson is rajthoz áll. Rajta kívül Nagy Réka pénteken 200 vegyesen, Török Dominik Márk pedig szombaton 400 vegyesen, vasárnap 200 pillangón képviseli a Ferencvárost a junior úszó világbajnokságon.

Két arany, hat ezüst és hat bronz a Tüskéből

Az FTC utánpótlás úszói eredményesen szerepeltek a hétvégi, budapesti korosztályos versenyeken.

Végső búcsú Székely Évától

Az 92 éves korában elhunyt olimpiai bajnok úszót március 11-én helyezik végső nyugalomra.

Verrasztó Evelyn bronzérmes lett Berlinben

Az FTC úszója a német fővárosban megrendezett nemzetközi viadalról térhetett haza értékes éremmel.

Elhunyt Székely Éva, az FTC egykori bajnok úszója

Kilencvenkét éves korában hagyott itt bennünket az olimpiai bajnok úszó.

Három úszónk is kiharcolta a budapesti Eb-részvételt!

Sömenek Onon Kata, Székelyi Dániel és Gálicz Péter is ott lesz a budapesti Európa-bajnokságon a Lupa-tavon.

Szilágyi ismét legyőzte Hosszút, ezüst lett a jutalma

Az FTC úszója 2:10.09-es idejével végzett a második helyen • Három éremmel zártak a fradisták Nizzában.