2020. október 25.
Junior világbajnokunk két ob-arannyal zárt
Mihályvári-Farkas Viktória 1500 méteren és 5 km-en is nyert a Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokságon.

A két-két arany- és ezüstéremmel záruló első nap után újabb ferencvárosi sikereknek örülhettünk a Debrecen megrendezett Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokságon.

A nőknél junior nyíltvízi világbajnok úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória (a képen középen) az U16-U17-es korosztályban öt kilométeren és 1500 méteren is aranyérmes lett, míg Sömenek Onon Kata a felnőttek öt kilométeres versenyében bronzérmet szerzett.

A férfiaknál Székelyi Dániel szintén a dobogó harmadik fokára állhatott fel az 5 km-es verseny után, az U16-U17-ben induló Gálicz László 1500-on és 5 kilométeren ezüst-, míg Mészáros Dániel ugyanezekben a számokban bronzéremmel zárt.

Hét éremmel zártuk a Gyermek Országos Bajnokságot

Az FTC fiatal úszói egy aranyat, két ezüstöt és négy bronzot nyertek Hódmezővásárhelyen.

Újabb fradista Európa-bajnoki cím! Ezúttal úszásban!

Az FTC úszója, Gálicz László is tagja volt a nyílt vízi junior Eb-győztes magyar válogatottnak.

22 érem a Cápa Bajnokságról

Fiatal úszóink 10 arannyal, öt ezüsttel és hét bronzzal taroltak a szegedi utánpótlásversenyen.

Szép eredmények a regionális bajnokságról

Legfiatalabb úszóink remekül teljesítettek a Delfin Regionális Országos Bajnokságon.

Remek helytállás a junior Eb-n

Mészáros Dániel egy váltószámban állt rajthoz a római junior úszó Európa-bajnokságon.

„Lassan az én hangom a legnagyobb a csapatban”

Eb-ezüstérmes úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória 17 évesen élete első olimpiájára készülhet - VIDEÓ!

Verrasztó Dávid pazar idővel nyert Rómában

Jobb időt úszót, mint amivel megnyerték az idei Európa-bajnokságot.

Három fradista úszó az olimpián! ITT a névsor!

Az is eldőlt, hogy úszóink mely számokban versenyeznek majd a tokiói ötkarikás játékokon.