2020. október 25.
Junior világbajnokunk két ob-arannyal zárt
Mihályvári-Farkas Viktória 1500 méteren és 5 km-en is nyert a Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokságon.

A két-két arany- és ezüstéremmel záruló első nap után újabb ferencvárosi sikereknek örülhettünk a Debrecen megrendezett Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokságon.

A nőknél junior nyíltvízi világbajnok úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória (a képen középen) az U16-U17-es korosztályban öt kilométeren és 1500 méteren is aranyérmes lett, míg Sömenek Onon Kata a felnőttek öt kilométeres versenyében bronzérmet szerzett.

A férfiaknál Székelyi Dániel szintén a dobogó harmadik fokára állhatott fel az 5 km-es verseny után, az U16-U17-ben induló Gálicz László 1500-on és 5 kilométeren ezüst-, míg Mészáros Dániel ugyanezekben a számokban bronzéremmel zárt.

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.