2020. október 25.
Junior világbajnokunk két ob-arannyal zárt
Mihályvári-Farkas Viktória 1500 méteren és 5 km-en is nyert a Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokságon.

A két-két arany- és ezüstéremmel záruló első nap után újabb ferencvárosi sikereknek örülhettünk a Debrecen megrendezett Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokságon.

A nőknél junior nyíltvízi világbajnok úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória (a képen középen) az U16-U17-es korosztályban öt kilométeren és 1500 méteren is aranyérmes lett, míg Sömenek Onon Kata a felnőttek öt kilométeres versenyében bronzérmet szerzett.

A férfiaknál Székelyi Dániel szintén a dobogó harmadik fokára állhatott fel az 5 km-es verseny után, az U16-U17-ben induló Gálicz László 1500-on és 5 kilométeren ezüst-, míg Mészáros Dániel ugyanezekben a számokban bronzéremmel zárt.

Szilágyi Liliána: Időt kértem és kaptam a Fraditól

Eb-ezüstérmes, ifjúsági olimpiai bajnok úszónk, Szilágyi Liliána úgy döntött: 2021 nyaráig nem indul versenyen

Pillangón szárnyaltak a ferencvárosi úszók

Szokol Szonja és Hímer Krisztofer a szám 50 és 100 méteres versenyét is megnyerte Győrben.

Tíz magyar bajnoki cím a Ferencváros utánpótlásától!

Fiatal úszóink ragyogó eredményekkel zárták a Serdülő-Ifjúsági Országos Bajnokságot a fővárosi Tüskeuszodában.

Verrasztó Dávid harmadik hellyel búcsúzott az ISL-től

Verrasztó Dávid harmadikként zárt kedvenc számában, 400 vegyesen az ISL-sorozat második elődöntőjében.

Verrasztó Dávid elvesztette veretlenségét 400 vegyesen

Európa-bajnok úszónk ezúttal a második helyen ért célba kedvenc számában az ISL-sorozat 9. fordulójában.

Verrasztó Dávid harmadjára is a 400 vegyes királya lett

Európa-bajnok úszónk továbbra is sem talált legyőzőre legerősebb számában az ISL-ben.

Húszévesen legyőzte a világbajnokot – uszodai portré

Gálicz Péter remek sikert aratott a medencés hosszútávúszó OB-n, ismerjék meg fiatal tehetségünket – VIDEÓ!

Verrasztó Dávid újabb nagy sikere a Duna Arénában

Az FTC Európa-bajnok úszója sorozatban másodszor nyerte meg a 400 méter vegyest az ISL-ben.