2019. február 8.
Két arany!
A nizzai Golden Tour Verseny első napján Szilágyi Liliána és Verrasztó Dávid is aranyérmet szerzett!

A nizzai versenyen, amely a Golden Tour sorozat része, rögtön az első napon kiválóan indítottak fradista úszóink.

Az esti döntőkön először Verrasztó Dávid szerzett aranyérmet 400 méter vegyesen, majd Szilágyi Liliána is elsőként ért célba 200 méter pillangón. Verrasztó Evelin szintén vegyesúszásban versenyzett ma, ő 200 méteren a negyedik helyen zárt.

Arany, ezüst és két bronz junior világbajnokunktól

Az FTC úszója, Mihályvári-Farkas Viktória négy érmet nyert az I. BVSC Tavaszi Kupán.

Verrasztót meghívták az ISL-be

Klubunk háromszoros Európa-bajnok úszója is szerepel majd az International Swimming League-ben.

Gyászolunk

Elhunyt Novák Ilona olimpiai bajnok úszó, az FTC örökös bajnoka.

Verrasztó Evelyn és Biczó Bence: 5 érem!

Az FTC két úszója, Verrasztó Evelyn és Biczó Bence remekül szerepelt egy szlovéniai nemzetközi versenyen.

Szívszorító sikersztori a medencéből

Gyurkó Alexandra életét az édesanyja mentette meg. Azóta kétszer lett az év legjobbja! – VIDEÓ!

Verrasztó Evelyn és Liu Shaolin Sándor is jelölt!

Verrasztó Evelynt és Liu Shaolin Sándort is jelölték az InStyle – Style award díjára – SZAVAZÁS!

Verrasztó Dávid: 3 arany, 1 ezüst!

Úszó szakosztályunk 21(!) érmet nyert a hétvégi felnőtt és utánpótlás versenyeken a Tüske uszodában.

Hat arany Százhalombattáról

Úszóink, Szokol Szonja és Hímer Krisztofer összesen 10 éremmel zárta a Szalai János Emlékversenyt.