2022. április 18.
Két arany és egy ezüst a rangos nemzetközi versenyről
Az FTC úszója 200 méter mellen és 400 méter gyorson verhetetlen volt Dunaújvárosban.

Az elmúlt héten négy napon keresztül versenyeztek az ország és több külföldi nemzet utánpótlás úszói a dunaújvárosi Fabó Éva Sportuszodában megrendezett 41. Arany Üst Nemzetközi Korosztályos Versenyen. A viadalon az FTC-t két úszó, Keresztes Emma (a képen a dobogó tetején zöld felsőben) és Rieger Örs képviselte. A serdülők között induló Emma 200 méter mellen és 400 gyorson nyert, 400 vegyesen második lett. A részletes jegyzőkönyvet ITT böngészheti.

49 érem, közte 22 arany úszóinktól

A XX. BVSC kupán több korosztályban is pompásan szerepeltek tehetségeink.

„Várom, hogy végre nekem szóljon a Himnusz a dobogón”

Burián Kata bajnoki címmel nyitotta ferencvárosi időszakát, s az idei vb-n és Eb-n is nagyot alkotna - VIDEÓ!

Négy aranyat nyert a Fradi úszója Debrecenben

Kilenc éremmel zártuk a Hajós Alfréd Kupa 2. fordulóját. • Márton Levente négy számban győzött.

Nyári úszótábor a Fradiban 2022-ben is!

Öt különböző turnusra lehet jelentkezni a Ferencváros nyári úszótáborába.

Itt a vb-keret! Öt fradista indulhat Budapesten

A medencés és a nyíltvízi úszók között is szurkolhatunk ferencvárosi versenyzőnek a vizes világbajnokságon.

Burián Kata országos bajnok!

Kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes úszónk egy századmásodperces előnnyel nyert 200 m női háton.

Kutasi Máté bronzérmes Debrecenben

Egy bronzérem, három 4. és egy 5. hely volt a ferencvárosi úszók mérlege az OB pénteki napján.

Két ezüst, egy bronz a debreceni ob csütörtöki napján

Burián Kata és Fábián Bettina második, Gálicz László harmadik lett a debreceni ú szó OB-n.