2019. március 23.
Két arany és két ezüst
A Golden Tour Marseille-i állomásának első két versenynapján úszóink négy érmet szereztek.

A Golden Tour második állomását Marseilleben rendezik, a Ferencvárost pedig Szilágyi Liliána, valamint Verrasztó Dávid képviselik Dél-Franciaországban.

Pénteken Verrasztó Dávid versenyzett. 200 méter pillangón a második helyen zárt, majd 200 méter vegyesen már a dobogó legfelső fokára állhatott.

Szombaton már Szilágyi Liliána is medencébe ugrott és nem sokon múlt, hogy ismételten legyőzze Hosszú Katinkát, csupán 17 századdal maradt le honfitársnőjével szemben. Verrasztó Dávid begyűjtötte második aranyérmét, ezúttal a vegyes hosszabbik távján, 400 méteren.

Biczó egy arany-, Verrasztó két ezüstérmet szerzett

Az FTC úszói három éremmel zárták a Mare Nostrum versenysorozat első, monacói állomását.

Az ob záró napjára is maradt ferencvárosi aranyérem

Mihályvári-Farkas Viktória élete legjobb úszásával nyert 1500 méter gyorson az Ifjúsági Országos Bajnokságon.

400 méter vegyesen egyeduralkodó lett a Fradi!

Az FTC úszói három aranyéremmel zárták a kaposvári Ifjúsági Országos Bajnokság harmadik napját.

Török Dominik Márk egyéni csúccsal nyert érmet az ob-n

A Ferencváros úszói újabb két érmet szereztek a kaposvári XCI. Ifjúsági Országos Bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória magyar bajnok lett!

Az FTC úszói egy-egy arany- és ezüstéremmel zárták az Ifjúsági Országos Bajnokság első napját.

39 érmet nyertek a fradisták a BVSC uszodájában

Úszó szakosztályunk fiatal versenyzői 12-12 arany és ezüst mellett 15 bronzot szereztek a XVIII. BVSC Kupán.

Székelyi Dániel világbajnoki résztvevő!

Hosszútávúszó magyar bajnokunk a Seychelle-szigeteki Világkupán elért eredményével kijutott a vb-re.

Tarolt az FTC: Verrasztóék 21 érmet nyertek Ostravában

A Fradi hat úszója 11 aranyat és 5-5 ezüst-, illetve bronzérmet szerzett az ostravai nemzetközi...