2019. március 23.
Két arany és két ezüst
A Golden Tour Marseille-i állomásának első két versenynapján úszóink négy érmet szereztek.

A Golden Tour második állomását Marseilleben rendezik, a Ferencvárost pedig Szilágyi Liliána, valamint Verrasztó Dávid képviselik Dél-Franciaországban.

Pénteken Verrasztó Dávid versenyzett. 200 méter pillangón a második helyen zárt, majd 200 méter vegyesen már a dobogó legfelső fokára állhatott.

Szombaton már Szilágyi Liliána is medencébe ugrott és nem sokon múlt, hogy ismételten legyőzze Hosszú Katinkát, csupán 17 századdal maradt le honfitársnőjével szemben. Verrasztó Dávid begyűjtötte második aranyérmét, ezúttal a vegyes hosszabbik távján, 400 méteren.

Junior vb: folytatásként ötödik hely

Mihályvári-Farkas Viktória ötödikként zárt 800 gyorson a budapesti junior úszó vb-n.

Hatodik hely nyitásként Mihályvári-Farkas Viktóriától

Mihályvári-Farkas Viktória, az FTC úszója a hatodik helyen végzett 400 méter vegyesen a junior vb-n.

Mihályvári-Farkas Viktória döntős a junior vb-n!

Mihályvári-Farkas Viktória első számában, 400 méter vegyesen rögtön a döntőbe jutott!

Szenzációs Európa Kupa-érem!

Nyíltvízi úszónk, Székelyi Dániel a második helyen végzett az ohridi Európa Kupa-futamon.

Nagy csata a világklasszissal, két érem lett a Fradié!

Székelyi Dániel ezüst-, míg Gálicz Péter bronzérmes lett a Lupa-tavi Európa-bajnoki tesztversenyen.

Csúcson a váltóval: Európa-bajnok lett a fradista!

Úszónk, Gálicz László a magyar válogatott tagjaként aranyérmes lett a Junior Nyíltvízi Európa-bajnokságon.

Öccse után a báty is Eb-bronzérmes lett!

Úszónk, Gálicz Péter is harmadik helyen végzett a csehországi Nyíltvízi Európa-bajnokságon.

Eb-bronzérmes a fradista!

Az FTC úszója, Gálicz László harmadik helyen végzett 5 kilométeren a Nyíltvízi Junior Európa-bajnokságon.