2019. március 23.
Két arany és két ezüst
A Golden Tour Marseille-i állomásának első két versenynapján úszóink négy érmet szereztek.

A Golden Tour második állomását Marseilleben rendezik, a Ferencvárost pedig Szilágyi Liliána, valamint Verrasztó Dávid képviselik Dél-Franciaországban.

Pénteken Verrasztó Dávid versenyzett. 200 méter pillangón a második helyen zárt, majd 200 méter vegyesen már a dobogó legfelső fokára állhatott.

Szombaton már Szilágyi Liliána is medencébe ugrott és nem sokon múlt, hogy ismételten legyőzze Hosszú Katinkát, csupán 17 századdal maradt le honfitársnőjével szemben. Verrasztó Dávid begyűjtötte második aranyérmét, ezúttal a vegyes hosszabbik távján, 400 méteren.

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.