2019. március 23.
Két arany és két ezüst
A Golden Tour Marseille-i állomásának első két versenynapján úszóink négy érmet szereztek.

A Golden Tour második állomását Marseilleben rendezik, a Ferencvárost pedig Szilágyi Liliána, valamint Verrasztó Dávid képviselik Dél-Franciaországban.

Pénteken Verrasztó Dávid versenyzett. 200 méter pillangón a második helyen zárt, majd 200 méter vegyesen már a dobogó legfelső fokára állhatott.

Szombaton már Szilágyi Liliána is medencébe ugrott és nem sokon múlt, hogy ismételten legyőzze Hosszú Katinkát, csupán 17 századdal maradt le honfitársnőjével szemben. Verrasztó Dávid begyűjtötte második aranyérmét, ezúttal a vegyes hosszabbik távján, 400 méteren.

400 méter vegyes: 1. Verrasztó Dávid

Az Újpesttől érkezett a Fradiba, majd világbajnok lett!

Úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória még csak 15 éves, de már a felnőttek között is magyar bajnok – VIDEÓ!

Végső búcsú Novák Ilonától

Csütörtök délelőtt utolsó útjára kísérték olimpiai bajnok úszónkat, Novák Ilonát – VIDEÓ!

Éremeső a Tüskeuszodában

Utánpótláskorú úszóink az elmúlt hétvégén két budapesti versenyen is remekeltek.

Nyári úszótábor

Hat különböző turnusra lehet jelentkezni a Ferencváros nyári úszótáborába.

Újabb érmek az ob-n

Szilágyi Liliána ezüst-, Mihályvári-Farkas Viktória bronzérmet nyert az országos bajnokságon.