2020. március 9.
Két arany, hat ezüst és hat bronz a Tüskéből
Az FTC utánpótlás úszói eredményesen szerepeltek a hétvégi, budapesti korosztályos versenyeken.

A hétvégén a Tüske uszodában rendezték meg az utánpótlás úszók Budapest Kupájának első fordulóját, illetve az Utánpótlás Versenyt. Az FTC mindkét viadalon népes csapattal indult, amelynek fiataljai kitettek magukért. Az Utánpótlás Versenyen két arany-, három ezüst-, és négy bronzérmet nyertek a fradisták, míg a Budapest Kupán három második és két harmadik helyezést szereztek a gyerekek, így a Ferencváros összesen 14 éremmel zárta a két versenyt.

A Budapest Kupa első fordulójának részletes eredményeit ITT, míg az Utánpótlás Verseny eredménylistáját IDE kattintva nézheti meg.

32 aranyéremmel taroltak a fradisták Százhalombattán

Az FTC úszói összesen 67 (!) érmet nyertek a Jövő Bajnokai Utánpótlásversenyen.

Verrasztó Dávid volt a legjobb 400 vegyesen Rómában!

A Ferencváros kiválósága nyerte a 400 méteres vegyesúszást a rangos római versenyen a Sette Collin.
...

„Shane segítségével változtattunk a technikámon”

Fiatal úszónk és edzőjének nem titkolt célja, hogy a 2021-es tokiói olimpián eredményesen szerepeljenek.

Úszótanfolyam 2020-ban is!

Tanulj úszni a Fradiban!

Verrasztó Evelyn ezüstérmet zárt a Margitszigeten

A Négy Nemzet Úszóverseny záró napjának magyar döntőiben remekeltek a fradisták.

Négy Nemzet Úszóverseny: két ezüst a második napon

Verrasztó Evelyn és Szilágyi Liliána is váltó tagjaként állhatott dobogóra a budapesti verseny második napján.

Négy Nemzet Úszóverseny: két arany az első napon

Verrasztó Dávid 400 vegyesen, Szilágyi Liliána 100 pillangón nyert a margitszigeti nemzetközi versenyen.

Olimpiai indulásról álmodik junior világbajnokunk

A már a felnőttek között is eredményes fiatal úszónk legnagyobb célja megúszni az olimpiai szintet – INTERJÚ!