2021. június 7.
Két érem az úszók ifi országos bajnokságáról
Június 2-a és 5-e között Kaposvár adott otthont a fiatal úszók versenyének.

Június 2-a és 5-e között Kaposváron rendezték meg az úszók ifjúsági medencés országos bajnokságát. Az FTC úszó szakosztályának fiatal versenyzői ezen a versenyen is kitettek magukért.

Rögtön a nyitónapon fényes érmet ünnepelhettünk, Gálicz László ugyanis nem kevesebb mint 19 másodpercet javított egyéni legjobb idején 1500 méter gyorson, ezzel pedig a dobogó második fokára állhatott fel! Ugyanezen a távon Versitz Ákos a kilencedik helyen végzett.

A folytatásban is érkeztek szép helyezések, 400 vegyesen Versitz Ákos egyéni csúccsal lett ötödik, 200 vegyesen pedig ő a 14., Szűcs Ádám pedig a 15. helyen zárt. Szűcsnek volt még egy 12. helyezése 200 mellen, míg 100 gyorson Mészáros Dániel a 11. helyet szerezte meg.

Az országos bajnokság befejező napján még elcsíptünk egy bronzérmet: Mészáros Dániel 200 gyorson harmadikként ért célba.

Utazás az ismeretlenbe

Kiderült, úszó klasszisunk, Verrasztó Dávid nem csak a vízben gyors, hanem a szárazföldön is.

Úszótanfolyam 2021-ben is!

Tanulj úszni a Fradiban!

Hét éremmel zártuk a Gyermek Országos Bajnokságot

Az FTC fiatal úszói egy aranyat, két ezüstöt és négy bronzot nyertek Hódmezővásárhelyen.

Újabb fradista Európa-bajnoki cím! Ezúttal úszásban!

Az FTC úszója, Gálicz László is tagja volt a nyílt vízi junior Eb-győztes magyar válogatottnak.

22 érem a Cápa Bajnokságról

Fiatal úszóink 10 arannyal, öt ezüsttel és hét bronzzal taroltak a szegedi utánpótlásversenyen.

Szép eredmények a regionális bajnokságról

Legfiatalabb úszóink remekül teljesítettek a Delfin Regionális Országos Bajnokságon.

Remek helytállás a junior Eb-n

Mészáros Dániel egy váltószámban állt rajthoz a római junior úszó Európa-bajnokságon.

„Lassan az én hangom a legnagyobb a csapatban”

Eb-ezüstérmes úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória 17 évesen élete első olimpiájára készülhet - VIDEÓ!