2021. november 29.
Két tucat éremmel zárták úszóink a Budapest Kupát
Az utánpótlás-versenysorozat záró fordulójában is kitettek magukért az FTC fiatal sportolói.

A Tüske Uszodában rendezték meg az utánpótlás úszók Budapest Kupájának 4. fordulóját. Az FTC szakosztálya népes versenyzői csapattal indult. Tehetséges úszóink összesen 24 érmet, köztük hat aranyat, nyolc ezüstöt és tíz bronzot nyertek. Az összesített FINA-pontversenyben a fiúk 2010-es korosztályában Márton Levente, míg a 2006-osok között Rieger Örs a második helyen végzett.

A teljes eredménysort ITT böngészheti.

Verrasztó Dávid csatázik a 100. magyar Eb-aranyért

Háromszoros Európa-bajnokunk a legjobb idővel jutott be a 400 méter vegyes délutáni döntőjébe Rómában.

Éremcsata Rómában – rajtol az úszó Eb!

Hat Ferencvárosi úszóval rajtol csütörtökön az Eb.

Bronzérem és számos egyéni csúcs a serdülő ob-ról

Utánpótlás úszóink szépen szerepeltek a debreceni Serdülő Országos Bajnokságon.

Ismét remek eredmények, ezúttal Hódmezővásárhelyről

Az FTC úszói számos dobogós és pontszerző helyezéssel tértek haza a négynapos Gyermek Országos Bajnokságról.

Négy nap, nyolc érem, számos remek helyezés

Az FTC fiatal úszói kitettek magukért a négynapos Cápa Országos Bajnokságon Szegeden.

Hét úszónk lesz ott az Eb-n

Klubunkat heten képviselik majd a római kontinensviadalon.

„Ezért még nem koronázom magam királlyá a Duna jegén”

Világbajnoki bronzérmes úszónkkal, Gálicz Péterrel éppen forgattunk, amikor bejött egy fontos hívása - VIDEÓ

Ha Delfin Bajnokság, akkor Fradi-parádé!

Közel negyven érmet szereztek klubunk fiatal úszó tehetségei a hétvégi budapesti versenyen!