2019. július 25.
Magyar világbajnok, Szilágyi a hatodik 200 pillangón
Az FTC versenyzője sokáig a negyedik helyen haladt, végül hatodikként zárt a kvangdzsui világbajnokságon.

Rögtön ferencvárosi érdekeltségű fináléval kezdődött a dél-koreai Kvangdzsuban zajló vizes világbajnokság csütörtöki versenynapjának délutáni programja. Női 200 méteres pillangóúszásban két magyar versenyzőnek is szoríthattunk, ugyanis amint arról korábban ITT beszámoltunk, Kapás Boglárka, és az FTC úszója, Szilágyi Liliána is kiharcolta a döntőbe jutást.

Kiválóságunk sokáig a negyedik helyen haladt, 150 méternél ötödikként fordult, majd végül 2:07.68 perces idővel a hatodik helyen csapott célba. Az aranyérmet honfitársa, Kapás Boglárka szerezte meg, így Hosszú Katinka és Milák Kristóf után immáron a magyar medencés úszók harmadik világbajnoki címét ünnepelhettük a futamot követően.

Hetedik helyezés a Junior Úszó Világbajnokságon

Az FTC úszója, Török Dominik Márk hetedik helyen ért be 400 méter vegyesen a budapesti Úszó vb-n.

Megvan a világbajnoki döntő!

Török Dominik Márk kiváló úszással bejutott a 400 méter vegyes fináléjába a budapesti Junior Világbajnokságon!

Világbajnoki cím és még négy érem Newcastle-ból

Az FTC úszója és triatlonosa kiválóan szerepelt a szervátültetett sportolók XXII. Világjátékán – VIDEÓ!

Junior vb: folytatásként ötödik hely

Mihályvári-Farkas Viktória ötödikként zárt 800 gyorson a budapesti junior úszó vb-n.

Hatodik hely nyitásként Mihályvári-Farkas Viktóriától

Mihályvári-Farkas Viktória, az FTC úszója a hatodik helyen végzett 400 méter vegyesen a junior vb-n.

Mihályvári-Farkas Viktória döntős a junior vb-n!

Mihályvári-Farkas Viktória első számában, 400 méter vegyesen rögtön a döntőbe jutott!

Szenzációs Európa Kupa-érem!

Nyíltvízi úszónk, Székelyi Dániel a második helyen végzett az ohridi Európa Kupa-futamon.

Nagy csata a világklasszissal, két érem lett a Fradié!

Székelyi Dániel ezüst-, míg Gálicz Péter bronzérmes lett a Lupa-tavi Európa-bajnoki tesztversenyen.