2019. augusztus 24.
Megvan a világbajnoki döntő!
Török Dominik Márk kiváló úszással bejutott a 400 méter vegyes fináléjába a budapesti Junior Világbajnokságon!

Remekül kezdődött a ferencvárosi úszók számára a Budapesten zajló Junior Úszó Világbajnokság szombat délelőtti programja. A 400 méter vegyesen rajthoz álló Török Dominik Márk 4:19.49-es idővel végzett egyik legerősebb számában, ez pedig azt jelentette, hogy tehetséges versenyzőnk bejutott a szám esti fináléjába.

A döntőt 18.57-kor rendezik meg.

A pénteki versenynapon egy versenyzővel, Nagy Rékával voltunk érdekeltek a vb-n. Úszónk 200 méter vegyesen végül 2:17.44-es idővel zárt, amely a 14. helyre volt elég, így tehetségünk hiába lett a mezőny legjobb magyarja, nem jutott döntőbe.

Olimpiai indulásról álmodik junior világbajnokunk

A már a felnőttek között is eredményes fiatal úszónk legnagyobb célja megúszni az olimpiai szintet – INTERJÚ!

A Verrasztó testvérek is körbeússzák Magyarországot

A Fradi klasszisai is indulnak a három csodás magyar tájon rendezendő nyílt vízi úszóversenyen.

A felnőttek közé lépő FTC-tehetségnek van egy nagy álma

A Fradi úszója az érettségi után újabb vizsgára készül és újra megmutatná magát a magyar közönségnek – INTERJÚ

Két arany, hat ezüst és hat bronz a Tüskéből

Az FTC utánpótlás úszói eredményesen szerepeltek a hétvégi, budapesti korosztályos versenyeken.

Végső búcsú Székely Évától

Az 92 éves korában elhunyt olimpiai bajnok úszót március 11-én helyezik végső nyugalomra.

Verrasztó Evelyn bronzérmes lett Berlinben

Az FTC úszója a német fővárosban megrendezett nemzetközi viadalról térhetett haza értékes éremmel.

Elhunyt Székely Éva, az FTC egykori bajnok úszója

Kilencvenkét éves korában hagyott itt bennünket az olimpiai bajnok úszó.

Három úszónk is kiharcolta a budapesti Eb-részvételt!

Sömenek Onon Kata, Székelyi Dániel és Gálicz Péter is ott lesz a budapesti Európa-bajnokságon a Lupa-tavon.