2019. augusztus 20.
Mihályvári-Farkas Viktória döntős a junior vb-n!
Mihályvári-Farkas Viktória első számában, 400 méter vegyesen rögtön a döntőbe jutott!

Mihályvári-Farkas Viktória három számban indul a budapesti junior világbajnokság, első számában, a 400 méter vegyesen rögtön az első nap vízbe ugrott. A harmadik előfutamban nem sikerült a legjobban a rajtja, de aztán szépen zárkózott felfelé, és az utolsó száz méter előtt már a negyedik volt.

Aztán a hajrá is nagyszerűen sikerült, és végül futamában a harmadik helyen, összesítésben az ötödik legjobb idővel, 4:44:76-tal a döntőbe jutott! A finálé ma délután lesz, junior világbajnok hosszútávúszónk szerdán 800 gyorson, míg szombaton 1500 gyorson is úszik.

Úszótanfolyam 2020-ban is!

Tanulj úszni a Fradiban!

Verrasztó Evelyn ezüstérmet zárt a Margitszigeten

A Négy Nemzet Úszóverseny záró napjának magyar döntőiben remekeltek a fradisták.

Négy Nemzet Úszóverseny: két ezüst a második napon

Verrasztó Evelyn és Szilágyi Liliána is váltó tagjaként állhatott dobogóra a budapesti verseny második napján.

Négy Nemzet Úszóverseny: két arany az első napon

Verrasztó Dávid 400 vegyesen, Szilágyi Liliána 100 pillangón nyert a margitszigeti nemzetközi versenyen.

Olimpiai indulásról álmodik junior világbajnokunk

A már a felnőttek között is eredményes fiatal úszónk legnagyobb célja megúszni az olimpiai szintet – INTERJÚ!

A Verrasztó testvérek is körbeússzák Magyarországot

A Fradi klasszisai is indulnak a három csodás magyar tájon rendezendő nyílt vízi úszóversenyen.

A felnőttek közé lépő FTC-tehetségnek van egy nagy álma

A Fradi úszója az érettségi után újabb vizsgára készül és újra megmutatná magát a magyar közönségnek – INTERJÚ

Két arany, hat ezüst és hat bronz a Tüskéből

Az FTC utánpótlás úszói eredményesen szerepeltek a hétvégi, budapesti korosztályos versenyeken.