2019. július 3.
Mihályvári Farkas Viktória ezüstérmes az Úszó-Eb-n!
Klubunk 16 éves sportolója 400 méter vegyesen lett ezüstérmes a kazanyi junior Európa-bajnokságon!

Mihályvári Farkas Viktória egyéni csúccsal második lett a kazanyi junior Úszó-Európa-bajnokságon 400 méter vegyesen. A 16 éves versenyző a harmadik legjobb idővel jutott be a kora esti döntőbe, amelyen sokáig még vezetett is, végül élete eddigi legjobb eredményével (4:41.32) a második helyen úszott be. A magyar küldöttségnek ez lett az első érme az Eb-n.

A 400 méteres szám után, 800 méter gyorson is úszott a döntőben, itt a negyedik helyezést sikerült elérnie.

Szilágyi Liliána: Időt kértem és kaptam a Fraditól

Eb-ezüstérmes, ifjúsági olimpiai bajnok úszónk, Szilágyi Liliána úgy döntött: 2021 nyaráig nem indul versenyen

Pillangón szárnyaltak a ferencvárosi úszók

Szokol Szonja és Hímer Krisztofer a szám 50 és 100 méteres versenyét is megnyerte Győrben.

Tíz magyar bajnoki cím a Ferencváros utánpótlásától!

Fiatal úszóink ragyogó eredményekkel zárták a Serdülő-Ifjúsági Országos Bajnokságot a fővárosi Tüskeuszodában.

Verrasztó Dávid harmadik hellyel búcsúzott az ISL-től

Verrasztó Dávid harmadikként zárt kedvenc számában, 400 vegyesen az ISL-sorozat második elődöntőjében.

Verrasztó Dávid elvesztette veretlenségét 400 vegyesen

Európa-bajnok úszónk ezúttal a második helyen ért célba kedvenc számában az ISL-sorozat 9. fordulójában.

Verrasztó Dávid harmadjára is a 400 vegyes királya lett

Európa-bajnok úszónk továbbra is sem talált legyőzőre legerősebb számában az ISL-ben.

Húszévesen legyőzte a világbajnokot – uszodai portré

Gálicz Péter remek sikert aratott a medencés hosszútávúszó OB-n, ismerjék meg fiatal tehetségünket – VIDEÓ!

Verrasztó Dávid újabb nagy sikere a Duna Arénában

Az FTC Európa-bajnok úszója sorozatban másodszor nyerte meg a 400 méter vegyest az ISL-ben.