2024. április 9.
Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n
Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Mihályvári-Farkas Viktória 16:11.73-as idővel győzött 1500 méteres női gyorsúszásban. Bár közel volt hozzá, sajnos nem sikerült olimpiai A szintet úsznia. Ugyanezen a távon 16:35.66-os idővel negyedikként zárt Fábián Bettina.

Verrasztó Dávid a férfi 200 méteres vegyes úszás A döntőjében negyedik, Versitz Ákos nyolcadik lett, Orbán Boróka a női 100 méteres gyorsúszás B döntőjében hetedikként zárt.
Kutasi Máté a férfi 100 méteres mellúszás A döntőjében másodikként végzett, Gálicz László férfi 1500 méteres gyorsúszásban az ötödik helyen ért célba. Gálicz Péter ugyanebben a számban tizenkettedik, Huszár László pedig a tizenkilencedik lett. A Mészáros Dániel, Takács Botond, Fábián Bettina és Orbán Boróka által alkotott 4x100-as váltónk 3:37.22-es idővel bronzérmes lett.

Cikkajánló

Betlehem Dávid: 4. hely az Eb-n

Versenyzőnk 14:19.65 perces idővel teljesítette a 1500 méteres távot gyorsúszásban.

Kovács Benedek Eb-7. 200 háton

Versenyzőnk sokáig közel volt az újabb egyéni csúcshoz, végül 1:51.38-cal ért célba.

Betlehem Dávid 1500 méteren Eb-döntős

Olimpiai bronzérmes úszónk a 4. legjobb idővel finálés a lublini rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.

Kovács Benedek Eb-döntős 200 háton

Versenyzőnk nem csak délelőtti idejét, de saját legjobbját is megdöntötte az elődöntőben.

Kovács Benedek és Molnár Dóra is elődöntős az Eb-n

Versenyzőink 200 háton jutottak az esti döntős programba.

A Fradi bajnoka eldöntötte, EZÉRT utazik az Eb-re!

Úszónk, Kovács Benedek két magyar bajnoki címet szerzett rövidpályán és most ott lesz az Eb-n is - VIDEÓ!

Úszás: megvan a magyar csapat 22 fős Eb-kerete

Betlehem, Németh, Mihályvári-Farkas, Ilyés, Molnár és Kovács is indul a lengyelországi kontinensviadalon.

53 érmet, közte 19 aranyat nyertek úszóink

Az FTC-MVM sportolói parádésan szerepeltek a XIV. Matrica Kupán.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin