2021. december 6.
Mihályvári-Farkas Viktória is utazik Abu-Dzabiba
Fiatal versenyzőnk is ott lesz a december 16-án rajtoló rövidpályás világbajnokságon.

Tizenkét versenyző, négy férfi és nyolc hölgy - köztük Mihályvári-Farkas Viktória – utazik egy hét múlva a december 16-án kezdődő rövidpályás úszó világbajnokságra, az Egyesült Arab Emírségekbe, azon belül is Abu-Dzabiba.

Olimpiai hatodik helyezett fiatal versenyzőnk a tervek szerint 800 méter gyorson, valamint 400 méter vegyesen fog elindulni az aranyérem megszerzéséért.

Rövidpályás vb-csapat

Férfiak
Holló Balázs (400m gyors, 100m-400m vegyes)
Szabó Szebasztián (50-100m gyors, 50-100m pillangó)
Telegdy Ádám (100-200m hát)
Zombori Gábor (400m gyors, 200m vegyes)

Nők
Békési Eszter (50-100-200m mell
Gyurinovics Fanni (100m gyors)
Jakabos Zsuzsanna (200m pillangó, 200m-400m vegyes)
Kapás Boglárka (400m gyors)
Késely Ajna (400-800m gyors)
Mihályvári-Farkas Viktória (400m vegyes, 800m gyors)

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.