2019. május 30.
Mihályvári-Farkas Viktória magyar bajnok lett!
Az FTC úszói egy-egy arany- és ezüstéremmel zárták az Ifjúsági Országos Bajnokság első napját.

Május 29. és június 1. között Kaposváron rendezik meg az úszók XCI. Ifjúsági Országos Bajnokságát. Az első nap rögtön két éremnek örülhettünk, ugyanis Mihályvári-Farkas Viktória 800 méter gyorson aranyérmes lett, míg Török Dominik Márk 200 méter pillangón állhatott fel a dobogó második fokára. Dominik egyébként még új egyéni csúcsot úszva negyedik helyen zárt 100 mellen, az 1500 gyorson induló Gálicz László pedig 28 másodperccel javította meg eddigi legjobbját.

Soha rosszabb kezdést!

XCI. IFJÚSÁGI ÚSZÓ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, KAPOSVÁR, 1. NAP
FÉRFI
50 m gyors: 22. Mándli Benedek
100 m mell: 4. Török Dominik Márk (egyéni csúcs), 32. Mészáros Dániel, 42. Versitz Ákos, 44. Szűcs Ádám Zoltán
800 m gyors: 1. Mihályvári-Farkas Viktória, 7. Fehérvári Réka
4x100 m mix gyorsváltó: 6. FTC (Mándli Benedek, Mészáros Dániel, Mihályvári-Farkas Viktória, Fehérvári Réka)

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.