2019. május 30.
Mihályvári-Farkas Viktória magyar bajnok lett!
Az FTC úszói egy-egy arany- és ezüstéremmel zárták az Ifjúsági Országos Bajnokság első napját.

Május 29. és június 1. között Kaposváron rendezik meg az úszók XCI. Ifjúsági Országos Bajnokságát. Az első nap rögtön két éremnek örülhettünk, ugyanis Mihályvári-Farkas Viktória 800 méter gyorson aranyérmes lett, míg Török Dominik Márk 200 méter pillangón állhatott fel a dobogó második fokára. Dominik egyébként még új egyéni csúcsot úszva negyedik helyen zárt 100 mellen, az 1500 gyorson induló Gálicz László pedig 28 másodperccel javította meg eddigi legjobbját.

Soha rosszabb kezdést!

XCI. IFJÚSÁGI ÚSZÓ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, KAPOSVÁR, 1. NAP
FÉRFI
50 m gyors: 22. Mándli Benedek
100 m mell: 4. Török Dominik Márk (egyéni csúcs), 32. Mészáros Dániel, 42. Versitz Ákos, 44. Szűcs Ádám Zoltán
800 m gyors: 1. Mihályvári-Farkas Viktória, 7. Fehérvári Réka
4x100 m mix gyorsváltó: 6. FTC (Mándli Benedek, Mészáros Dániel, Mihályvári-Farkas Viktória, Fehérvári Réka)

Mihályvári-Farkas Viktória döntős a junior vb-n!

Mihályvári-Farkas Viktória első számában, 400 méter vegyesen rögtön a döntőbe jutott!

Szenzációs Európa Kupa-érem!

Nyíltvízi úszónk, Székelyi Dániel a második helyen végzett az ohridi Európa Kupa-futamon.

Nagy csata a világklasszissal, két érem lett a Fradié!

Székelyi Dániel ezüst-, míg Gálicz Péter bronzérmes lett a Lupa-tavi Európa-bajnoki tesztversenyen.

Csúcson a váltóval: Európa-bajnok lett a fradista!

Úszónk, Gálicz László a magyar válogatott tagjaként aranyérmes lett a Junior Nyíltvízi Európa-bajnokságon.

Öccse után a báty is Eb-bronzérmes lett!

Úszónk, Gálicz Péter is harmadik helyen végzett a csehországi Nyíltvízi Európa-bajnokságon.

Eb-bronzérmes a fradista!

Az FTC úszója, Gálicz László harmadik helyen végzett 5 kilométeren a Nyíltvízi Junior Európa-bajnokságon.

Nincs döntő a vb utolsó napján

Az FTC három úszójáért is szurkolhattunk a dél-koreai vizes világbajnokság utolsó versenynapján.

Verrasztóék egy helyet javítottak, hatodikként végeztek

A magyar 4x200-as női váltó Verrasztó Evelynnel hatodikként zárt a döntőben a kvangdzsui vizes vb-n.