2020. október 27.
Öt arany az FTC válogatott tehetségétől egy versenyen
Úszónk, Török Dominik Márk nyolc versenyszámából ötöt megnyert a győri viadalon.

A hétvégén Győrben rendezték a Győri Úszó Sport Egyesült Regionális Versenyét, amelyen indult az FTC junior válogatott versenyzője, Török Dominik Márk (a képen).

Úszónk nyolc számban indult, ezek közül pedig ötben aranyérmes lett. 100 méter gyorson és pillangón, 200 gyorson és mellen, illetve 400 gyorson sem talált legyőzőre. Mindezek mellett még két ezüstérmet szerzett, illetve egy ötödik helyezést ért el.

A Duna Arénában folytatódott az International Swimming League, amelyen Verrasztó Dávid és Verrasztó Evelyn is rajthoz állt. Dávid egy-egy ötödik és hatodik helyezéssel zárt, míg Evelyn négy egyéni számban és egy váltóban indult, amelyeken három hetedik és két nyolcadik helyet szerzett.

400 m vegyes: 7. Verrasztó Evelyn
4x100 m vegyes váltó: 8. Aqua Centurions (FTC-tag: Verrasztó Evelyn)
FÉRFI
200 m mell: 5. Verrasztó Dávid
400 m gyors: 6. Verrasztó Dávid

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.