2020. október 27.
Öt arany az FTC válogatott tehetségétől egy versenyen
Úszónk, Török Dominik Márk nyolc versenyszámából ötöt megnyert a győri viadalon.

A hétvégén Győrben rendezték a Győri Úszó Sport Egyesült Regionális Versenyét, amelyen indult az FTC junior válogatott versenyzője, Török Dominik Márk (a képen).

Úszónk nyolc számban indult, ezek közül pedig ötben aranyérmes lett. 100 méter gyorson és pillangón, 200 gyorson és mellen, illetve 400 gyorson sem talált legyőzőre. Mindezek mellett még két ezüstérmet szerzett, illetve egy ötödik helyezést ért el.

A Duna Arénában folytatódott az International Swimming League, amelyen Verrasztó Dávid és Verrasztó Evelyn is rajthoz állt. Dávid egy-egy ötödik és hatodik helyezéssel zárt, míg Evelyn négy egyéni számban és egy váltóban indult, amelyeken három hetedik és két nyolcadik helyet szerzett.

400 m vegyes: 7. Verrasztó Evelyn
4x100 m vegyes váltó: 8. Aqua Centurions (FTC-tag: Verrasztó Evelyn)
FÉRFI
200 m mell: 5. Verrasztó Dávid
400 m gyors: 6. Verrasztó Dávid

Szilágyi Liliána: Időt kértem és kaptam a Fraditól

Eb-ezüstérmes, ifjúsági olimpiai bajnok úszónk, Szilágyi Liliána úgy döntött: 2021 nyaráig nem indul versenyen

Pillangón szárnyaltak a ferencvárosi úszók

Szokol Szonja és Hímer Krisztofer a szám 50 és 100 méteres versenyét is megnyerte Győrben.

Tíz magyar bajnoki cím a Ferencváros utánpótlásától!

Fiatal úszóink ragyogó eredményekkel zárták a Serdülő-Ifjúsági Országos Bajnokságot a fővárosi Tüskeuszodában.

Verrasztó Dávid harmadik hellyel búcsúzott az ISL-től

Verrasztó Dávid harmadikként zárt kedvenc számában, 400 vegyesen az ISL-sorozat második elődöntőjében.

Verrasztó Dávid elvesztette veretlenségét 400 vegyesen

Európa-bajnok úszónk ezúttal a második helyen ért célba kedvenc számában az ISL-sorozat 9. fordulójában.

Verrasztó Dávid harmadjára is a 400 vegyes királya lett

Európa-bajnok úszónk továbbra is sem talált legyőzőre legerősebb számában az ISL-ben.

Húszévesen legyőzte a világbajnokot – uszodai portré

Gálicz Péter remek sikert aratott a medencés hosszútávúszó OB-n, ismerjék meg fiatal tehetségünket – VIDEÓ!

Verrasztó Dávid újabb nagy sikere a Duna Arénában

Az FTC Európa-bajnok úszója sorozatban másodszor nyerte meg a 400 méter vegyest az ISL-ben.