2019. november 8.
Ötödik, hatodik és hetedik hely a Világkupa-döntőkben
Az FTC három versenyzője két számban úszott finálét a dohai Világkupa első napján.

Csütörtök este rendezték meg a Dohában zajló úszó Világkupa első döntőit, ahol két számban három fradista úszó, Szilágyi Liliána, Verrasztó Evelyn és Verrasztó Dávid (a képen) is érdekelt volt. A lányok a „magyarosra” sikerült 200 méter pillangó fináléjában jól szerepeltek, ugyanis a győztes Hosszú Katinka és az ezüstérmes Jakabos Zsuzsanna mögött Szilágyi a selejtezőben elért helyét megjavítva ötödik lett, míg Verrasztó a hetedik helyen zárt. Bátyja, a háromszoros Európa-bajnok Dávid szintén két helyet javított a 200 méter hát fináléjában, így a hatodik helyet szerezte meg.

Szilágyi Liliána aranyérmes Pekingben!

Az Úszó Bajnokok Sorozata második állomásán Szilágyi legyőzte Hosszú Katinkát és az aktuális világbajnokot is.

Szilágyi Liliána legyőzte a világbajnokot Kínában!

Az FTC úszója több, mint egy másodperccel előzte meg 200 méter pillangón a szám aktuális magyar világbajnokát.

Szilágyi: arany, Verrasztó testvérek: ezüstök!

Az FTC úszói öt éremmel zárták az év végi győri nemzetközi viadalt.

Rp. úszó OB: Két újabb éremmel zártunk!

Mihályvári-Farkas Viktória ezüst-, Szokol Szonja bronzérmet szerzett az úszó ob utolsó napján.

Az utolsó napon is fradista érmekért szoríthatunk

Lezajlottak a rövidpályás úszó országos bajnokság utolsó napjának előfutamai.

Két Verrasztó-aranyérem mellett két bronzot is nyertünk

Verrasztó Dávid két érmet, nővére egy aranyat, míg Mihályvári-Farkas egy bronzot nyert az ob-n.

Számos sportolónk úszhat ma is éremért

A Ferencváros sportolói hét számban lesznek érdekeltek a rövidpályás úszó ob ma esti döntőin.

Rp. úszó OB: Verrasztó Dávid újabb érmet szerzett

A Fradi sportolója a szerdai, két bronzérem után csütörtökön is szerzett egyet.