2019. október 16.
Tartoltak a fradista úszók! Két verseny, 94 (!) érem!
Az FTC úszói döbbenetesen sok érmet nyertek a két hétvégi versenyen.

Az elmúlt hétvégén Móron rendezték meg az Ezerjó Kupát, amelyen az FTC úszó szakosztálya népes csapattal indult. A viadalon több felnőtt úszónk mellett az utánpótlásban is jeleskedő fiataljaink is remekeltek. A Fradi összesen 76 érmet, köztük 25 aranyat, 29 ezüstöt és 22 bronzot nyert, ráadásul úszóink az eredmények alapján a pontversenyért járó kupát, valamint a vándorserleget is elhódították.

A budapesti Tüske uszodában rendezett Utánpótlás Versenyen is kiválóan teljesítettek a ferencvárosi úszótehetségek, akik összesen 18 éremmel, hat arannyal, öt ezüsttel és hét bronzzal zárták a viadalt.

Az Ezerjó Kupa és az Utánpótlás Verseny bővebb eredménysorát ITT érheti el.

Az FTC bajnoka is ott lesz az Európa-bajnokságon

Az emlékezetes jubileumhoz érkező Verrasztó Evelyn is indul a rövidpályás úszó Eb-n – VIDEÓ!

33 érem fiatal tehetségeinktől

Úszóink nyolc aranyat, öt ezüstöt és 20 bronzot nyertek s BVSC Őszi Kupán.

Tíz éremmel zártuk a Budapest Kupát

Úszóink több korosztályban is dobogóra állhattak a Tüske uszodában • „Érdekes” számokban nyílt vízi úszónk.

Ezüst Verrasztó Dávidtól a világkupa zárásaként!

Verrasztó Dávid ezüstérmes lett a dohai világkupán 400 méter vegyesen.

Verrasztó testvérek: két bronz a dohai Világkupán!

Evelyn és Dávid egyaránt a harmadik helyen zárt két 200 méteres versenyszámban a dohai Világkupán.

Ötödik, hatodik és hetedik hely a Világkupa-döntőkben

Az FTC három versenyzője két számban úszott finálét a dohai Világkupa első napján.

A két Verrasztó és Szilágyi is Világkupa-döntős Dohában

Az úszók Világkupa-sorozatának utolsó állomásán az FTC három versenyzője már az első napon éremért úszhat.

Újabb 6. hely Verrasztó Evelyntől

Verrasztó Evelyn 200 vegyesen is a hatodik helyen végzett a Világkupa-sorozat kazanyi állomásán.