2019. november 12.
Tíz éremmel zártuk a Budapest Kupát
Úszóink több korosztályban is dobogóra állhattak a Tüske uszodában • „Érdekes” számokban nyílt vízi úszónk.

A Tüske uszodában rendezték meg az úszók Budapest Kupájának IV. fordulóját, amelyen az FTC szakosztálya népes csapattal indult a felnőtt és utánpótlás korosztályokban. Az idősebbeknél Szokol Szonja lett a legeredményesebb versenyzőnk, aki egy ezüst- és két bronzéremmel zárt. A férfiaknál ott volt nyílt vízi úszónk, Székelyi Dániel is, aki alapvetően hosszútávú specialista, ezúttal azonban 50 és 200 méteres távon is versenyzett.

A fiataloknál aranyéremnek is örülhettünk, mivel Zanyi Ferdinánd és Keresztes Emma megnyerte a 200 méter vegyest. Rajtuk kívül úszóink még egy második és négy harmadik helyet szereztek a Budapest Kupában.

200 m vegyes: 1. Keresztes Emma, 3. Magyar Antónia
4x50 m mix vegyesváltó: 2. FTC (Kovács Ferenc, Keresztes Emma, Orbán Boróka, Magyar Máté)

Szilágyi Liliána aranyérmes Pekingben!

Az Úszó Bajnokok Sorozata második állomásán Szilágyi legyőzte Hosszú Katinkát és az aktuális világbajnokot is.

Szilágyi Liliána legyőzte a világbajnokot Kínában!

Az FTC úszója több, mint egy másodperccel előzte meg 200 méter pillangón a szám aktuális magyar világbajnokát.

Szilágyi: arany, Verrasztó testvérek: ezüstök!

Az FTC úszói öt éremmel zárták az év végi győri nemzetközi viadalt.

Rp. úszó OB: Két újabb éremmel zártunk!

Mihályvári-Farkas Viktória ezüst-, Szokol Szonja bronzérmet szerzett az úszó ob utolsó napján.

Az utolsó napon is fradista érmekért szoríthatunk

Lezajlottak a rövidpályás úszó országos bajnokság utolsó napjának előfutamai.

Két Verrasztó-aranyérem mellett két bronzot is nyertünk

Verrasztó Dávid két érmet, nővére egy aranyat, míg Mihályvári-Farkas egy bronzot nyert az ob-n.

Számos sportolónk úszhat ma is éremért

A Ferencváros sportolói hét számban lesznek érdekeltek a rövidpályás úszó ob ma esti döntőin.

Rp. úszó OB: Verrasztó Dávid újabb érmet szerzett

A Fradi sportolója a szerdai, két bronzérem után csütörtökön is szerzett egyet.