2019. március 30.
Újabb érmek az ob-n
Szilágyi Liliána ezüst-, Mihályvári-Farkas Viktória bronzérmet nyert az országos bajnokságon.

Újabb érmeket szerzett a Ferencváros a debreceni úszó országos bajnokságon. A szombati napon Mihályvári-Farkas Viktória 16.31.80-as idővel harmadik lett 1500 méter gyorson, versenyzőnket csak Késely Ajna és Kapás Boglárka tudta megelőzni.

Nem sokkal később Szilágyi Liliána is gazdagította az éremgyűjteményt, ugyanis ezüstöt nyert 100 méter pillangón.

Az előző napok eredményeiért IDE kattintson!

A nap további részében újabb úszóink ugranak majd medencébe.

Cikkünket azokkal az eredményekkel is frissítjük.

Tíz éremmel zártuk a Budapest Kupát

Úszóink több korosztályban is dobogóra állhattak a Tüske uszodában • „Érdekes” számokban nyílt vízi úszónk.

Ezüst Verrasztó Dávidtól a világkupa zárásaként!

Verrasztó Dávid ezüstérmes lett a dohai világkupán 400 méter vegyesen.

Verrasztó testvérek: két bronz a dohai Világkupán!

Evelyn és Dávid egyaránt a harmadik helyen zárt két 200 méteres versenyszámban a dohai Világkupán.

Ötödik, hatodik és hetedik hely a Világkupa-döntőkben

Az FTC három versenyzője két számban úszott finálét a dohai Világkupa első napján.

A két Verrasztó és Szilágyi is Világkupa-döntős Dohában

Az úszók Világkupa-sorozatának utolsó állomásán az FTC három versenyzője már az első napon éremért úszhat.

Újabb 6. hely Verrasztó Evelyntől

Verrasztó Evelyn 200 vegyesen is a hatodik helyen végzett a Világkupa-sorozat kazanyi állomásán.