2019. március 30.
Újabb érmek az ob-n
Szilágyi Liliána ezüst-, Mihályvári-Farkas Viktória bronzérmet nyert az országos bajnokságon.

Újabb érmeket szerzett a Ferencváros a debreceni úszó országos bajnokságon. A szombati napon Mihályvári-Farkas Viktória 16.31.80-as idővel harmadik lett 1500 méter gyorson, versenyzőnket csak Késely Ajna és Kapás Boglárka tudta megelőzni.

Nem sokkal később Szilágyi Liliána is gazdagította az éremgyűjteményt, ugyanis ezüstöt nyert 100 méter pillangón.

Az előző napok eredményeiért IDE kattintson!

A nap további részében újabb úszóink ugranak majd medencébe.

Cikkünket azokkal az eredményekkel is frissítjük.

Tisztes helytállás a brutálisan erős mezőnyben

Székelyi Dániel 27. helyen végzett a nyílt vízi úszók 10 kilométeres versenyében a kvangdzsui vizes vb-n.

Két arany és számos szép helyezés a Cápa OB-ról

Fiatal úszóink kitettek magukért a hagyományos utánpótlás versenyen Debrecenben.

Egyéni csúccsal indult Fradi-szempontból a vizes vb!

Székelyi Dániel pályafutása legjobb világbajnoki teljesítményével 6. lett 5 km-en nyílt vízi úszásban.

Kezdődik a vizes vb – íme, a fradisták menetrendje!

Július 12-28. között a dél-koreai Kvangdzsuban rendezik az idei vizes világbajnokságot, 18 Fradi-sportolóval.

Fradisták (is) szállították az újabb magyar érmeket

Két versenyzőnk is érmet nyert a Kazanyban zajló junior úszó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Úszónk Eb-ezüstöt nyert – Ezt mondta a döntő után

Magyar bajnok úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória második lett 400 méter vegyesen a kazanyi junior Eb-n.

Mihályvári Farkas Viktória ezüstérmes az Úszó-Eb-n!

Klubunk 16 éves sportolója 400 méter vegyesen lett ezüstérmes a kazanyi junior Európa-bajnokságon!

Verrasztó-arany és Biczó-ezüst a Budapest Openen

Az FTC úszói még három érmet nyertek a rangos budapesti versenyen. • Taroltak a fiatalok a Delfin ob-n.