2019. március 30.
Újabb érmek az ob-n
Szilágyi Liliána ezüst-, Mihályvári-Farkas Viktória bronzérmet nyert az országos bajnokságon.

Újabb érmeket szerzett a Ferencváros a debreceni úszó országos bajnokságon. A szombati napon Mihályvári-Farkas Viktória 16.31.80-as idővel harmadik lett 1500 méter gyorson, versenyzőnket csak Késely Ajna és Kapás Boglárka tudta megelőzni.

Nem sokkal később Szilágyi Liliána is gazdagította az éremgyűjteményt, ugyanis ezüstöt nyert 100 méter pillangón.

Az előző napok eredményeiért IDE kattintson!

A nap további részében újabb úszóink ugranak majd medencébe.

Cikkünket azokkal az eredményekkel is frissítjük.

28 aranyérem a Verrasztó testvérek vezérletével

Az FTC úszói a felnőtt és az utánpótlás korosztályban is taroltak a XV. Diapolo Cikluszáró Úszóversenyen.

Újabb két ezüsttel és egy bronzzal zártuk az úszó ob-t

Verrasztó Evelyn kevéssel maradt le az aranyról, Mihályvári-Farkas Viktória és Szokol Szonja is érmes lett.

Verrasztó Dávid magyar bajnok lett 400 méter vegyesen!

Klasszis úszónk mellett Verrasztó Evelyn és Mihályvári-Farkas Viktória is érmet nyert az ob negyedik napján.

Verrasztó Evelyn bronzérmével folytatódott az ob

Klasszis úszónk 50 méter pillangón 27.31-es idővel szerzett újabb érmet a Ferencvárosnak.

Junior világbajnokunk ezüstérmével indult az ob

Az FTC úszója, Mihályvári-Farkas Viktória 800 gyorson lett második • Verrasztó Dávid bronzot nyert.

108 érem, közte 28 arany a Tüskéből

Úszó szakosztályunk fiatal tehetsége valóságos éremesővel zárták a háromnapos budapesti versenyt.

Szilágyi Liliána: Időt kértem és kaptam a Fraditól

Eb-ezüstérmes, ifjúsági olimpiai bajnok úszónk, Szilágyi Liliána úgy döntött: 2021 nyaráig nem indul versenyen

Pillangón szárnyaltak a ferencvárosi úszók

Szokol Szonja és Hímer Krisztofer a szám 50 és 100 méteres versenyét is megnyerte Győrben.