2021. április 12.
Újabb éremeső fiatal úszó tehetségeinktől
Úszó szakosztályunk fiatal versenyzői az elmúlt hétvégén két versenyről szállították a kiváló helyezéseket.

Az FTC úszó szakosztályának utánpótláskorú sportolói április 10-én és 11-én két budapesti versenyen vettek részt.

A Budapest Kupa második fordulójában összesen három arany-, három ezüst- és hét bronzérmet szereztek a fradisták, csapatunk legeredményesebbje a két arany- és egy bronzéremmel záró Orbán Boróka volt.

A szintén a Tüske Uszodában tartott Utánpótlás verseny második fordulójában Balogh Lili és Kovács Boglárka révén két bronzéremmel gyarapodott a kollekció.

A versenyek eredményei és fényképei ITT és ITT érhetőek el.

Az FTC úszója egy-egy aranyat és ezüstöt nyert

Mészáros Dániel három számban két érmet szerzett a győri regionális versenyen.

22 érmet nyertek a fradisták az ikonikus versenyen

Úszóink felnőtt és utánpótlás korosztályban is kiválóan szerepeltek a XXXVI. BÁCSVÍZ Kupán.

Verrasztóék hét arannyal tértek haza Helsinkiből

Verrasztó Dávid négy, testvére, Evelyn három aranyat nyert a nemzetközi úszóversenyen.

Verrasztó testvérek: kezdésnek három arany Helsinkiben

Verrasztó Dávid 400 méter vegyesen és 200 méter pillangón, míg Verrasztó Evelyn 200 gyorson győzött.

Öt fradista indulhat az Eb-n! Itt a névsor

Sós Csaba, az úszóválogatott szövetségi kapitánya kijelölte az Európa-bajnokságon induló 56 fős csapatot.

Az elmúlt tíz év legsikeresebb Fradi-szereplése

Úszó szakosztályunk az országos bajnokságon többek között az Újpestet, a Vasast és a Honvédot is megelőzte.

Mihályvári-Farkas Viktória aranyérmes az OB-n!

A mindössze 17 éves úszónk 1500 méteren győzött, Verrasztó Evelyn 200-on lett ezüstérmes az OB záró napján.

Nyolc úszónk és két váltónk is döntős lett az ob-n

Ismét kiválóan szerepeltek a Ferencváros úszói a 123. Országos Bajnokság előfutamain.