2019. január 27.
Újabb érmek az utolsó napon
A luxembourgi Euro Meet verseny utolsó napján Verrasztó Dávid második lett 200 méter vegyesen.

A pénteki és szombati remek szereplések után vasárnap az utolsó napjához érkezett a Luxembourgban megrendezett Euro Meet nemzetközi úszóverseny.

200 m vegyes: 2. Verrasztó Dávid

400 m gyors: 10. Verrasztó Dávid, 23. Biczó Bence 43.

4x100 m vegyes váltó: Magyarország 3. (FTC-tagok: Szilágyi Liliána, Verrasztó Evelyn, Biczó Bence, Verrasztó Dávid)

Arany, ezüst és két bronz junior világbajnokunktól

Az FTC úszója, Mihályvári-Farkas Viktória négy érmet nyert az I. BVSC Tavaszi Kupán.

Verrasztót meghívták az ISL-be

Klubunk háromszoros Európa-bajnok úszója is szerepel majd az International Swimming League-ben.

Gyászolunk

Elhunyt Novák Ilona olimpiai bajnok úszó, az FTC örökös bajnoka.

Verrasztó Evelyn és Biczó Bence: 5 érem!

Az FTC két úszója, Verrasztó Evelyn és Biczó Bence remekül szerepelt egy szlovéniai nemzetközi versenyen.

Szívszorító sikersztori a medencéből

Gyurkó Alexandra életét az édesanyja mentette meg. Azóta kétszer lett az év legjobbja! – VIDEÓ!

Verrasztó Evelyn és Liu Shaolin Sándor is jelölt!

Verrasztó Evelynt és Liu Shaolin Sándort is jelölték az InStyle – Style award díjára – SZAVAZÁS!

Verrasztó Dávid: 3 arany, 1 ezüst!

Úszó szakosztályunk 21(!) érmet nyert a hétvégi felnőtt és utánpótlás versenyeken a Tüske uszodában.

Hat arany Százhalombattáról

Úszóink, Szokol Szonja és Hímer Krisztofer összesen 10 éremmel zárta a Szalai János Emlékversenyt.