2020. március 5.
Végső búcsú Székely Évától
Az 92 éves korában elhunyt olimpiai bajnok úszót március 11-én helyezik végső nyugalomra.

Február 29-én, 92. életévében elhunyt Székely Éva, a Ferencvárosi Torna Club egykori olimpiai bajnok úszója. A Nemzet Sportolója címmel is kitüntetett klasszisunkat március 11-én, szerdán, 14 órakor a Farkasréti temetőben helyezik végső nyugalomra.

Székely Éva emlékét örökké megőrizzük!

32 aranyéremmel taroltak a fradisták Százhalombattán

Az FTC úszói összesen 67 (!) érmet nyertek a Jövő Bajnokai Utánpótlásversenyen.

Verrasztó Dávid volt a legjobb 400 vegyesen Rómában!

A Ferencváros kiválósága nyerte a 400 méteres vegyesúszást a rangos római versenyen a Sette Collin.
...

„Shane segítségével változtattunk a technikámon”

Fiatal úszónk és edzőjének nem titkolt célja, hogy a 2021-es tokiói olimpián eredményesen szerepeljenek.

Úszótanfolyam 2020-ban is!

Tanulj úszni a Fradiban!

Verrasztó Evelyn ezüstérmet zárt a Margitszigeten

A Négy Nemzet Úszóverseny záró napjának magyar döntőiben remekeltek a fradisták.

Négy Nemzet Úszóverseny: két ezüst a második napon

Verrasztó Evelyn és Szilágyi Liliána is váltó tagjaként állhatott dobogóra a budapesti verseny második napján.

Négy Nemzet Úszóverseny: két arany az első napon

Verrasztó Dávid 400 vegyesen, Szilágyi Liliána 100 pillangón nyert a margitszigeti nemzetközi versenyen.

Olimpiai indulásról álmodik junior világbajnokunk

A már a felnőttek között is eredményes fiatal úszónk legnagyobb célja megúszni az olimpiai szintet – INTERJÚ!