2021. június 21.
Verrasztó 200 gyorson verhetetlen volt Budapesten
A Ferencváros három úszója négy érmet nyert a Budapest Bajnokságon.

Június 16. és 19. között a Tüske uszodában rendezték meg az úszók Budapest Bajnokságát. Az FTC legeredményesebb versenyzője Verrasztó Evelyn (a képen) lett, aki 200 méter gyorson arany-, 100 méter gyorson pedig ezüstérmes lett.

Rajta kívül még Mándli Benedek 400 méter gyorson és Tabi Zoltán 800 méter gyorson szereztt egy-egy bravúros második helyezést.

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.