2019. október 14.
Verrasztó Dávid ezüstérmes lett Berlinben
Klasszis úszónk mellett még öt számban volt fradista döntős a Világkupa-sorozat legutóbbi állomásán.

Október 11. és 13. között Berlinben rendezték meg az úszók Világkupa-sorozatának ötödik állomását, amelyen négy ferencvárosi sportolónak, Verrasztó Evelynnek, Szilágyi Liliánának, Verrasztó Dávidnak (a képen) és Biczó Bencének szurkolhattunk.

A legjobb eredményt háromszoros Európa-bajnokunk, Verrasztó Dávid érte el, aki 400 méter vegyesen, 4:16.04-es idővel ezüstérmes lett a japán Ikari Juki mögött. Rajta kívül testvére, Evelyn két, míg Biczó Bence egy számban jutott be a döntőbe, illetve a mix 4x100 méteres vegyes váltó tagjaként Verrasztó testvérek és Szilágyi Liliána nyolcadik helyen zártak a magyar válogatottal.

800 m gyors: 10. Szilágyi Liliána
Mix 4x100 m vegyes: 8. Magyarország (FTC-tagok: Szilágyi Liliána, Verrasztó Evelyn, Verrasztó Dávid)

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.