2021. március 26.
Verrasztó Dávid magyar bajnok 400 méter vegyesen!
Európa-bajnok úszónk mellett Mihályvári-Farkas Viktória és Török Dominik Márk is érmes lett az úszó ob-n.

Kiválóan indult az FTC számára a Duna Arénában zajló 123. Úszó Országos Bajnokság. Európa-bajnok klasszisunk, Verrasztó Dávid (a képen) 4:13.57-es idővel aranyérmes lett legerősebb számában, míg Mihályvári-Farkas Viktória szintén ebben a számban Hosszú Katinka mögött a második helyen zárt.

Nagy tehetségünk, Török Dominik Márk is megszerezte első érmét az ob-n, miután remek hajrával a harmadik helyen ért célba 200 méter mellen. Verrasztó Evelyn éppen lemaradt a dobogóról, ugyanis 100 gyorson negyedik lett.

Az FTC eddig hat érmet, egy aranyat, három ezüstöt és két bronzot szerzett az országos bajnokságon.

Az ob részletes eredménysorát versenynapra lebontva ITT böngészheti, míg a további napi programot ITT találja.

ÚSZÁS
123. ORSZÁGOS FELNŐTT BAJNOKSÁG SZÉCHY TAMÁS EMLÉKÉRE, DUNA ARÉNA, BUDAPEST, 4. NAP

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.