2021. január 26.
Verrasztó Evelyn három aranya Székesfehérvárról
Az FTC úszói összesen 14 érmet, köztük öt aranyat, három ezüstöt és hat bronzot szereztek.

A hétvégén Székesfehérváron rendezték meg a hagyományos 8.11 és 12+ úszóverseny első fordulóját. Az FTC úszója, Verrasztó Evelyn (a képen) mindkét versenyen indult és három számban, 100 és 400 méter gyorson, illetve 100 méter pillangón is az első helyen végzett.

Az FTC összesen 14 érmet, köztük öt aranyat, három ezüstöt és hat bronzot szereztek. A teljes eredményort ITT és ITT böngészheti.

Kisversenyzőink életük első hivatalos versenyén vettek részt, a 8.11 utánpótlás versenyen. Nagyon szép eredmények...

Közzétette: FTC Úszók – 2021. január 23., szombat

Hat úszónk került be az Eb-keretbe

Három versenyzőnk a medencés, három a nyíltvízi számokban képviselheti az FTC-t a belgrádi kontinensviadalon.

A zárónapra egy váltó-bronz is jutott az ob-n

A 4x200-as férfi gyorsváltónk szállította a hetedik Fradi-érmet az úszók CXXVI. országos bajnokságán.

Egy ezüst és egy bronz az úszó ob harmadik napján

Mihályvári-Farkas Viktória 400 vegyesen lett harmadik, Kutasi Máté 200 mellen ezüstöt szerzett.

Fábián Bettina ezüstérmes 400 gyorson

A Fradi-úszók ezzel négy éremnél járnak a Duna Arénában péntekig zajló országos bajnokságon.

Mihályvári-Farkas Viktória nyert az ob-n

Több úszónk is rajthoz állt a CXXVI. országos bajnokság keddi futamain.

Rekordbajnok úszó, a klubhűség mintaképe

Egerváry Mártánál több bajnoki címet egyetlen női sportoló sem szerzett Fradi-színekben.