2021. április 23.
Verrasztó testvérek: kezdésnek három arany Helsinkiben
Verrasztó Dávid 400 méter vegyesen és 200 méter pillangón, míg Verrasztó Evelyn 200 gyorson győzött.

Április 22. és 23. között Helsinkiben rendezik meg a Helsinki Swim Meet nemzetközi úszóversenyt, amelyen indul az FTC két klasszisa, Verrasztó Evelyn és Verrasztó Dávid.

Az első napon mindkét versenyzőnk érmet nyert, ráadásul rögtön hármat is. Verrasztó Dávid (a képen) 200 méter pillangón és legerősebb számában, 400 méter vegyesen, míg testvére, Evelyn 200 méter gyorson lett első, 50 méter gyorson pedig a negyedik helyen zárt.

Az FTC úszója egy-egy aranyat és ezüstöt nyert

Mészáros Dániel három számban két érmet szerzett a győri regionális versenyen.

22 érmet nyertek a fradisták az ikonikus versenyen

Úszóink felnőtt és utánpótlás korosztályban is kiválóan szerepeltek a XXXVI. BÁCSVÍZ Kupán.

Verrasztóék hét arannyal tértek haza Helsinkiből

Verrasztó Dávid négy, testvére, Evelyn három aranyat nyert a nemzetközi úszóversenyen.

Újabb éremeső fiatal úszó tehetségeinktől

Úszó szakosztályunk fiatal versenyzői az elmúlt hétvégén két versenyről szállították a kiváló helyezéseket.

Öt fradista indulhat az Eb-n! Itt a névsor

Sós Csaba, az úszóválogatott szövetségi kapitánya kijelölte az Európa-bajnokságon induló 56 fős csapatot.

Az elmúlt tíz év legsikeresebb Fradi-szereplése

Úszó szakosztályunk az országos bajnokságon többek között az Újpestet, a Vasast és a Honvédot is megelőzte.

Mihályvári-Farkas Viktória aranyérmes az OB-n!

A mindössze 17 éves úszónk 1500 méteren győzött, Verrasztó Evelyn 200-on lett ezüstérmes az OB záró napján.

Nyolc úszónk és két váltónk is döntős lett az ob-n

Ismét kiválóan szerepeltek a Ferencváros úszói a 123. Országos Bajnokság előfutamain.