Tisztes helytállás a brutálisan erős mezőnyben

Székelyi Dániel 27. helyen végzett a nyílt vízi úszók 10 kilométeres versenyében a kvangdzsui vizes vb-n.

Egyéni csúccsal indult Fradi-szempontból a vizes vb!

Székelyi Dániel pályafutása legjobb világbajnoki teljesítményével 6. lett 5 km-en nyílt vízi úszásban.

Kezdődik a vizes vb – íme, a fradisták menetrendje!

Július 12-28. között a dél-koreai Kvangdzsuban rendezik az idei vizes világbajnokságot, 18 Fradi-sportolóval.

Fradisták (is) szállították az újabb magyar érmeket

Két versenyzőnk is érmet nyert a Kazanyban zajló junior úszó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Úszónk Eb-ezüstöt nyert – Ezt mondta a döntő után

Magyar bajnok úszónk, Mihályvári-Farkas Viktória második lett 400 méter vegyesen a kazanyi junior Eb-n.

Mihályvári Farkas Viktória ezüstérmes az Úszó-Eb-n!

Klubunk 16 éves sportolója 400 méter vegyesen lett ezüstérmes a kazanyi junior Európa-bajnokságon!

Verrasztó-arany és Biczó-ezüst a Budapest Openen

Az FTC úszói még három érmet nyertek a rangos budapesti versenyen. • Taroltak a fiatalok a Delfin ob-n.