2020. december 13.
Arany-, ezüst- és két bronzérem a Magyar Kupában
Az FTC fiatal vívói négy éremmel zárták a Fülöp Mihály Magyar Kupa első, hódmezővásárhelyi versenyét.

A hétvégén Hódmezővásárhelyen rendezték az újonc, serdülő és gyermek korosztályú tőrvívók számára a Fülöp Mihály Magyar Kupa 1. fordulóját.

Az FTC szakosztálya négy éremmel térhetett haza. A lányok újonc kategóriájában aranyérmes lett Yue Ruhan (a képen a dobogó tetején), aki a döntőben nagy csatában, 15:13-ra győzte le halásztelki ellenfelét.

Márkus Boglárka a második, míg Botos Árven a harmadik lett a gyermek korosztályban, újonc fiú tőrözőnk, Bebesi Kolos pedig a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

Szemes Gergő bronzérmes a rangos nemzetközi versenyen

Fiatal tőrvívó kiválóságunk a 12 ország 101 vívójából álló mezőnyben állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Bronzérem Pécsről

A Fradi versenyzője serdülő leány párbajtőr kategóriában állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Bravúros hatodik hely a kairói Világkupán

Férfi tőrválogatottunk két ferencvárosi vívóval a soraiban remekelt Egyiptomban.

Magyar Kupa-bronzérem az FTC tehetségétől

Két vívónk is bejutott a nyolcas döntőbe a korosztályos versenyen.

Két helyszín, két értékes ezüstérem

Hazai és nemzetközi versenyeken is remekül szerepeltek az elmúlt hétvégén az FTC vívói.

Bajnokunkkal a soraiban aranyérmes Magyarország

Az FTC párbajtőrözője, Horváth Lotti is tagja a kadet női válogatottnak, amely Újvidéken győzött.

Párbajtőrvívónk ezüstérmet nyert Pozsonyban

Horváth Lotti a válogatott tagjaként lett második a Kadet Európai Körversenyen.

Két Fradi-arany a vívók diákolimpiáján

Az FTC versenyzői összesen nyolc érmet nyertek a BOK Csarnokban megrendezett viadalon.