2021. március 28.
Az Eb-ezüstérmes már nagy falat volt vívónknak Dohában
Szemes Gergő nagy csatában kikapott a rutinos lengyeltől a dohai Grand Prix-versenyen.

Mint arról pénteken beszámoltunk, az FTC vívója, Szemes Gergő a 152 indulóból feljutott a 64-es főtáblára a dohai Grand Prix-versenyen. Kadet Európa-bajnok tőrözőnk vasárnap a legjobb 32 közé kerülésért vívott a lengyel Leszek Rajski ellen.

Szemes nagy csatára kényszerítette a rutinos, 37 éves, a 2013-ban csapatban Európa-bajnoki ezüstérmes Rajskit, aki végül 15:9-re nyert. A Fradi vívója így is szép sikert ért el, hiszen 54. helyével a legjobb magyar lett az erős mezőnyben.

(Fotó: FIE)

Taroltak a juniorok a korosztályos vívó OB-n

Junior női és férfi csapatunk is bajnok lett a hétvégén megrendezett korosztályos csapat országos bajnokságon.

Szépen csillogó bronzérem az újonc OB-ról

Leány tőr csapatunk felállhatott a dobogó harmadik fokára a tőrvívók újonc országos bajnokságán.

Beke Vince bronzérmet szerzett

Vívónk a tőrözők nemzetközi Európa-bajnoki válogató versenyén állhatott fel a dobogóra.

Parádézik a Fradi vívója Katarban - vasárnap folytatja

Szemes Gergő feljutott a főtáblára a férfi tőrözők Dohában zajló Grand Prix-versenyén.

Szemes Gergő magyar bajnok lett!

Az FTC vívótehetsége megnyerte a junior országos bajnokságot, amelyen két női tőrözőnk is érmes lett.

Egy ezüst- és két bronzérem lett vívóink termése

A hétvégén legfiatalabb tőrözőink Szombathelyen, két korosztályban nyertek három érmet.

Zsoldosi Karolina megnyerte a Magyar Kupát!

Vívónk rendkívül magabiztos vívással menetelt az aranyéremig. • Horváth Soma bronzérmes lett.

MK-győztesünk is beleállt sportága egyedi kihívásába

Az FTC vívótehetségei még soha nem találkoztak olyan ellenféllel, amelyet stábunk hozott nekik - VIDEÓ!