2021. január 4.
Két bronzérem 2020 utolsó versenyéről
Az FTC két női tőrözője bronzérmet szerzett a Fradi vívótermében megrendezett felnőtt versenyen.

December 30-án az FTC vívótermében rendezték meg a Szilveszter Kupa - Budapest Bajnokságot. Az év utolsó felnőtt versenyén a legjobb eredményt a női tőrözők között induló Fekete Hanga Barbara (a képen jobbról a harmadik) és Márkus Boglárka (a képen jobbról a negyedik) érte el. Mindketten bronzérmesek lettek.

Rajtuk kívül a nőknél Botos Árven, míg a férfiaknál Gál Botond jutott be a nyolcas döntőbe.

Szilveszter Kupa - Budapest Bajnokság
Férfi, tőr: 8. Gál Botond, 18. Petrilla Zoltán, 20. Domián Olivér, 23. Jesztl Merse, 31. Bebesi Kolos, 32. Szemán Máté, 33. Merliot-Almássy Mátyás, 35. Bálint-Várszegi Kristóf
Női, tőr: 3. Fekete Hanga, 3. Márkus Boglárka, 6. Botos Árven

Arany- és bronzérem a tőrvívó MK 5. fordulójában

Szemes Gergő az első, Horváth Soma a harmadik helyen zárt a junior férfi tőrvívók Magyar Kupa versenyén.

Vívni tanította a Fradi TV riporterét az FTC tehetsége

Zsoldosi Karolina nem csak sportolóként és műsorvezetőként, de vívóoktatóként is helytállt – VIDEÓ!

Balázs Krisztián és Szemes Gergő: klasszis születik?

Ez történt egyéni szakosztályainkkal idén októberben, novemberben és decemberben – VIDEÓK!

Két negyedik és egy hatodik hely a vívó-csapatversenyen

A női, és a férfi FTC 1-es csapat a negyedik, az FTC 2 a hatodik helyen zárt a vasárnapi csapatversenyen.

Szemes Gergő ezüstérmet nyert a felnőtt ob-n

A hölgyek között Jeszenszky Szilvia 7., Zsoldosi Karolina pedig 9. lett a Vívó Országos Bajnokságon.

Arany-, ezüst- és két bronzérem a Magyar Kupában

Az FTC fiatal vívói négy éremmel zárták a Fülöp Mihály Magyar Kupa első, hódmezővásárhelyi versenyét.

Már harmadik aranyát nyerte a fradista a Magyar Kupában

Fiatal vívónk, Szemes Gergő újabb sikert aratott a junior tőrözők versenysorozatában.