2021. január 4.
Két bronzérem 2020 utolsó versenyéről
Az FTC két női tőrözője bronzérmet szerzett a Fradi vívótermében megrendezett felnőtt versenyen.

December 30-án az FTC vívótermében rendezték meg a Szilveszter Kupa - Budapest Bajnokságot. Az év utolsó felnőtt versenyén a legjobb eredményt a női tőrözők között induló Fekete Hanga Barbara (a képen jobbról a harmadik) és Márkus Boglárka (a képen jobbról a negyedik) érte el. Mindketten bronzérmesek lettek.

Rajtuk kívül a nőknél Botos Árven, míg a férfiaknál Gál Botond jutott be a nyolcas döntőbe.

Szilveszter Kupa - Budapest Bajnokság
Férfi, tőr: 8. Gál Botond, 18. Petrilla Zoltán, 20. Domián Olivér, 23. Jesztl Merse, 31. Bebesi Kolos, 32. Szemán Máté, 33. Merliot-Almássy Mátyás, 35. Bálint-Várszegi Kristóf
Női, tőr: 3. Fekete Hanga, 3. Márkus Boglárka, 6. Botos Árven

Az Eb-ezüstérmes már nagy falat volt vívónknak Dohában

Szemes Gergő nagy csatában kikapott a rutinos lengyeltől a dohai Grand Prix-versenyen.

Parádézik a Fradi vívója Katarban - vasárnap folytatja

Szemes Gergő feljutott a főtáblára a férfi tőrözők Dohában zajló Grand Prix-versenyén.

Szemes Gergő magyar bajnok lett!

Az FTC vívótehetsége megnyerte a junior országos bajnokságot, amelyen két női tőrözőnk is érmes lett.

Egy ezüst- és két bronzérem lett vívóink termése

A hétvégén legfiatalabb tőrözőink Szombathelyen, két korosztályban nyertek három érmet.

Zsoldosi Karolina megnyerte a Magyar Kupát!

Vívónk rendkívül magabiztos vívással menetelt az aranyéremig. • Horváth Soma bronzérmes lett.

MK-győztesünk is beleállt sportága egyedi kihívásába

Az FTC vívótehetségei még soha nem találkoztak olyan ellenféllel, amelyet stábunk hozott nekik - VIDEÓ!

Szemes Gergő újabb értékes érmet szerzett

Tehetséges vívónk a felnőtt Magyar Kupa legutóbbi fordulójában zárt harmadikként férfi tőr egyéniben.

Fantasztikus hétvége: Szemes aranya és két csapatérem

Fiatal vívónk megnyerte a felnőtt Magyar Kupa 4. fordulóját, férfi és női csapataink pedig dobogósok lettek.