2022. december 12.
Két érem a kadet tőrözők Magyar Bajnokságáról
Egyéniben is csapatban is volt ferencvárosi dobogós a korosztályos országos bajnokságon.

A Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban rendezték meg a Kadet Férfi és Női Tőr Magyar Bajnokságot.

A férfiak egyéni versenyében a korosztályos válogatott Gergely Zoltán bronzérmet nyert, a csapatverseny során pedig a Bebesi Kolos, Bónis Márk, Gergely Zoltán, Madura János összeállítású FTC ezüstöt szerzett.

Kadet Párbajtőr Európai Körverseny, Lipcsei, Németország
Egyéni: 9. Horváth Márk, 67. Légrádi Bálint
Csapat: 12. Magyarország 2 (FTC-tagok: Horváth Márk, Légrádi Bálint)

Kadet Férfi és Női Tőr Magyar Bajnokság, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, Budapest
FÉRFI
Egyéni: 3. Gergely Zoltán, 14. Bónis Márk, 15. Bebesi Kolos, 30. Madura János, 40. Szemán Máté, 50. Petrilla Zoltán, 51. Jesztl Merse, 55. Merliot-Almássy Mátyás
Csapat: 2. FTC, 11. FTC 2.
NŐI
Egyéni: 28. Yue Ruhan, 39. Kulcsár Dorka, 46. Tarpai Panna
Csapat: 11. FTC

Szemes Gergő bronzérmes a rangos nemzetközi versenyen

Fiatal tőrvívó kiválóságunk a 12 ország 101 vívójából álló mezőnyben állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Bronzérem Pécsről

A Fradi versenyzője serdülő leány párbajtőr kategóriában állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Bravúros hatodik hely a kairói Világkupán

Férfi tőrválogatottunk két ferencvárosi vívóval a soraiban remekelt Egyiptomban.

Magyar Kupa-bronzérem az FTC tehetségétől

Két vívónk is bejutott a nyolcas döntőbe a korosztályos versenyen.

Két helyszín, két értékes ezüstérem

Hazai és nemzetközi versenyeken is remekül szerepeltek az elmúlt hétvégén az FTC vívói.

Bajnokunkkal a soraiban aranyérmes Magyarország

Az FTC párbajtőrözője, Horváth Lotti is tagja a kadet női válogatottnak, amely Újvidéken győzött.

Párbajtőrvívónk ezüstérmet nyert Pozsonyban

Horváth Lotti a válogatott tagjaként lett második a Kadet Európai Körversenyen.

Két Fradi-arany a vívók diákolimpiáján

Az FTC versenyzői összesen nyolc érmet nyertek a BOK Csarnokban megrendezett viadalon.