2019. április 30.
Két korosztályban nyert érmet a fradista vívó Brnóban
Tőrözőnk, Tölgyesi Zsófia egy-egy ezüsttel és bronzzal zárta a rangos prágai nemzetközi versenyt.

A csehországi Brno adott otthont a kadet és junior tőrözők újabb rangos nemzetközi versenyének, amelyen az FTC két fiatal tehetsége, Tölgyesi Zsófia (a képen balra) és Szentiványi Blanka indult, előbbi mindkét korosztályban. Zsófia kiválóan vívott az egész hétvégén, a kadetek között ezüstérmet nyert, míg az idősebbeknél bronzéremig jutott. A kadetek nyolcas döntőjébe Blanka is bejutott, aki a hetedik helyen végzett.

Kadet és junior Nemzetközi Verseny, Brno
NŐI TŐR
Kadet: 2. Tölgyesi Zsófia, 7. Szentiványi Blanka
Junior: 3. Tölgyesi Zsófia

Gyermek Férfi És Női Tőr Országos Bajnokság, Hódmezővásárhely
FIÚ
Egyéni: 34. Bebesi Kolos, 40. Szemán Máté Balázs, 43. Tóth Márton, 49. Pipoly Zsigmond, 74. Domián Olivér András, 75. Bálint-Várszegi Kristóf, 76. Virág Szabolcs Gábor, 82. Pipoly Vilmos, 84. Petrilla Zoltán, 86. Szalay Balázs
Csapat: 11. FTC I. (Bebesi Kolos, Pipoly Zsigmond, Szemán Máté Balázs, Tóth Márton), 17. FTC II. (Bálint-Várszegi Kristóf, Domián Olivér András, Pipoly Vilmos, Virág Szabolcs Gábor)
LÁNY
Egyéni: 26. Solti Zsófia, 30. Sári Hella, 31. Kiss Virág, 40. Fülöp Anna Csillag, 41. Ultmann Luca, 42. Botos Árven Anasztázia, 49. Márkus Boglárka, 55. Leimeter Mira
Csapat: 11. FTC I. (Fülöp Anna Csillag, Kiss Virág, Sári Hella, Solti Zsófia), 13. FTC II. (Botos Árven Anasztázia, Leimeter Mira, Márkus Boglárka, Ultmann Luca)

Szemes Gergő bronzérmes a rangos nemzetközi versenyen

Fiatal tőrvívó kiválóságunk a 12 ország 101 vívójából álló mezőnyben állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Bronzérem Pécsről

A Fradi versenyzője serdülő leány párbajtőr kategóriában állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Bravúros hatodik hely a kairói Világkupán

Férfi tőrválogatottunk két ferencvárosi vívóval a soraiban remekelt Egyiptomban.

Magyar Kupa-bronzérem az FTC tehetségétől

Két vívónk is bejutott a nyolcas döntőbe a korosztályos versenyen.

Két helyszín, két értékes ezüstérem

Hazai és nemzetközi versenyeken is remekül szerepeltek az elmúlt hétvégén az FTC vívói.

Bajnokunkkal a soraiban aranyérmes Magyarország

Az FTC párbajtőrözője, Horváth Lotti is tagja a kadet női válogatottnak, amely Újvidéken győzött.

Párbajtőrvívónk ezüstérmet nyert Pozsonyban

Horváth Lotti a válogatott tagjaként lett második a Kadet Európai Körversenyen.

Két Fradi-arany a vívók diákolimpiáján

Az FTC versenyzői összesen nyolc érmet nyertek a BOK Csarnokban megrendezett viadalon.