2021. november 2.
Remekeltek vívóink a Magyar Kupán!
Szemes Gergő a tőrözők között, míg Horváth Ádám párbajtőrben lett a legjobb.

Október 30. és 31. között rendezték a Magyar Kupa 2. válogató versenyét Budapesten, a Gerevich Aladár Nemzetközi Sportcsarnokban. A viadalon több remek fradista eredmény is született.

A férfi junior tőrözők mezőnyében Szemes Gergő nem talált legyőzőre 53 vetélytársa között, míg Tóth Zsombor az ötödik, Tóth Barnabás pedig a nyolcadik helyen végzett. A női mezőnyben, ugyanebben a fegyvernemben Tölgyesi Zsófia harmadik lett.

A férfi kadett korosztályban Horváth Keán a harmadik helyen zárt, míg Gergely Zoltán a hatodik, Tóth Barnabás pedig hetedik lett.

A férfi kadet párbajtőrözők mezőnyében is örülhettünk egy aranyéremnek, ugyanis a képünköm látható Horváth Ádám állhatott a dobogó tetejére.

Nem volt kérdés: Szemes Gergő ismét magyar bajnok

Vívónk aranya mellett még három éremnek örülhettünk a hétvégi junior országos bajnokságokon.

Szép bronzérem az országos bajnokságról

Az FTC párbajtőrözője, Horváth Ádám ismét érmet nyert a kadetok között.

Aranyérmet szereztünk fiú párbajtőrben

Az FTC fiatal sportolója, Őrsi Benedek a serdülők között, 84 indulóból bizonyult a legjobbnak.

Vívó MK: előkelő helyezések mindkét fegyvernemben

A női tőrözőknél és a férfi párbajtőrözőknél is ért el fradista vívó szép eredményt a népes mezőnyben.

Horváth Ádám előkelő helyen a felnőttek között

Fiatal vívónk hetedik lett a párbajtőrözők mezőnyében a Magyar Kupában.

A magyar válogatottal lett ezüstérmes a Fradi tehetsége

Az FTC párbajtőrözője, Horváth Ádám is tagja volt a Belgrádban második magyar csapatnak.

A nyolcaddöntőig jutott Szemes Gergő

Az FTC 18 éves tőrözője a későbbi győztestől kapott ki a zágrábi versenyen.

Soha nem volt még a Fradinak ilyen aranyérme, mint ez

Vívónk, Horváth Ádám történelmi aranyérmet nyert a szakosztálynak a kadet párbajtőrözők között.